Zamknij

Mikołaj Śmieszek - Instagram, wzrost, wiek. Sylwetka uczestnika "Top Model"

17.09.2020 15:03
Mikołaj Śmieszek - Instagram, wzrost, wiek. Sylwetka uczestnika "Top Model"
fot. TVN / Bartek Krupa

Mikołaj Śmieszek jest jednym z 11 uczestników 11. edycji programu "Top Model". Były sportowiec na tyle spodobał się jury, że przez najbliższe tygodnie widzowie będą mogli obejrzeć jego zmagania na planie zdjęciowym. Szczegółowe informacje na temat wieku, wzrostu Mikołaja Śmieszka z "Top Model" zamieszczamy poniżej.

Mikołaj Śmieszek: sylwetka uczestnika Top Model 11

Mikołaj Śmieszek ma 19 lat, pochodzi z Rabki Zdrój. Jak czytamy na stronie TVN, od kilku miesięcy mieszka w Warszawie. Grał w piłkę nożną, marzył, żeby zostać piłkarzem jednak przerwał treningi. 

Top Model: Wiemy, kto zdobył złoty bilet. Uczestniczka podbiła serca jurorów [WIDEO]

Chciał spróbować swoich sił w modelingu, dlatego zgłosił się na casting do "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jego osobowości i wysportowanej sylwetki.

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

Mikołaj Śmieszek z Top Model - Instagram, wzrost, wiek

Śmieszek ma 19 lat. Na Instagramie (konto: smieszekmikolaj ) obserwuje go ponad 11 tys. osób. 

Przypomnijmy,  że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl