Zamknij

Mikołajki 2018 w Warszawie - co robić, gdzie iść? [ATRAKCJE, IMPREZY]

Redakcja
06.12.2018 09:10
Mikołajki 2018 w Warszawie - co robić, gdzie iść? [ATRAKCJE, IMPREZY]
fot. PIXABAY

Co robić w Mikołajki 2018 w Warszawie i gdzie iść? Z okazji nadchodzącego święta w stolicy przygotowano wiele wydarzeń - znajdziemy zarówno ciekawe atrakcje dla dzieci, jak i huczne imprezy dla młodzieży oraz osób dorosłych. Co robić? Znaleźliśmy dla was najlepsze wydarzenia w Mikołajki 2018 w Warszawie.

Mikołajki 2018 - co robić w Warszawie? Gdzie iść? Jakie wydarzenia przygotowano w stolicy z tej okazji? Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia w Warszawie w Mikołajki 2018 - atrakcje dla dzieci i imprezy dla młodzieży i dorosłych.

» Mikołajki 2018 - kiedy wypadają, jak się obchodzi, jaka jest geneza? «

Mikołajki 2018 w Warszawie dla dzieci - atrakcje. Co robić?

W Mikołajki 2018 w Warszawie dla dzieci czeka mnóstwo atrakcji. Niektóre wydarzenia odbędą się w święto, czyli 6 grudnia, inne natomiast kilka dni wcześniej lub później. Dodatkowo zdecydowana większość wydarzeń w Mikołajki 2018 w Warszawie dla dzieci jest bezpłatna. Wystarczy jedynie przyjść i dobrze się bawić. Gdzie iść?

» Mikołajki 2018: PROMOCJE. Gdzie taniej 6 grudnia? [LISTA SKLEPÓW] «

W czwartek, 6 grudnia odbędzie się wydarzenie "Mikołajki. Tworzenie postaci świątecznych ze spinaczy". Początek spotkania planowany jest na godzinę 17:00. Atrakcja będzie mieć miejsce w Domu Kultury Kadr (ul. P. Gintrowskiego 32, sala: Szklana pułapka, 216, II piętro). Wstęp wolny! W tym samym dniu odbędzie się także "Akademia Elfów Świętego Mikołaja" na Białołęce (Galeria Północna, ul. Światowida 17). Nabór do Akademii prowadzony będzie od godziny 16:00. Szczegółowe informacje można znaleźć pod linkiem.

Z okazji Mikołajek 2018 w Warszawie dzieci oraz ich rodzice mogą wybrać się do Kina Luna. W niedzielę, 9 grudnia odbędzie się tam pokaz specjalny filmu "Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka" z czytaniem książki na żywo. Start o godzinie 12:00 (na wydarzenie obowiązują bilety). 9 grudnia z okazji Mikołajek 2018 dla dzieci odbędą się także "Ursynowskie Mikołajki z klockami Lego". Podczas wydarzenia będzie można spędzić czas z rodziną, wspólnie budując klocki oraz zrobić sobie zdjęcie z figurkami 3D oraz ze św. Mikołajem. Impreza odbędzie się w godzinach 11:00-16:00 w Arenie Ursynów (ul. Pileckiego 122).

Mikołajki 2018: Warszawa - wydarzenia, imprezy. Gdzie iść?

Gdzie iść w Mikołajki 2018 w Warszawie? 6 grudnia można wybrać się na "Tribute to Amy Winehouse: Lena Romul" - koncert poświęcony w całości brytyjskiej wokalistce. Wydarzenie odbędzie się w klubie BARdzo bardzo, przy Nowogrodzkiej 11. Początek imprezy zaplanowany jest na 20:00. Wstęp płatny!

Ponadto dobrym pomysłem będzie także wyjście do kina, teatru czy Ogrodu Świateł w Wilanowie

» Mikołajki - prezent: dla chłopaka, dla dziewczyny, dla koleżanki z klasy « 

RadioZET.pl/JW