Zamknij

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Redakcja
06.12.2018 09:07
Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 - kiedy i o której godzinie oglądać?
fot. materiały prasowe Polsat

Kiedy jest i o której godzinie oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018? Jak liczą, na czym dokładnie polega akcja i jak pomóc? Sprawdzamy najważniejsze informacje o 15. edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego, z którego wpływy Fundacja Polsat przekazuje w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 - kiedy i o której godzinie oglądać, na czym polega, jak liczą dochód z reklam? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące akcji organizowanej od 15 lat przed Fundację Polsat. 

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 - kiedy i o której godzinie oglądać?

W tym roku podobnie jak podczas poprzednich edycji Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 zostanie wyemitowany w czwartek, 6 grudnia 2018 roku o godzinie 18.45. Żeby pomóc, wystarczy o tej porze włączyć telewizor i oglądać przez kilkanaście minut pasmo reklam. Co roku emitowane są one przed "Wydarzeniami". Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Telewizji POLSAT, w telewizji internetowej IPLA oraz na stronie Polsat.pl.

Na czym polega Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 i jak liczą dochód z reklam?

Wpływy z akcji Telewizji POLSAT i Biura Reklamy Polsat Media Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 są obliczane na podstawie wyników oglądalności i zostaną w całości przekazane na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Podczas poprzednich 14 edycji Mikołajkowego Bloku Reklamowego udało się zebrać ponad 17,5 miliona złotych. Do dziś Fundacja Polsat objęła swoją pomocą ponad 33 tysiące dzieci.

W rolę Świętego Mikołaja w kampanii Mikołajkowy Blok Reklamowy 2018 wciela się aktor Krzysztof Kowalewski. W tym roku wspomogą go dziennikarze redakcji Wydarzeń, Polsat News i Polsat Sport oraz gwiazdy produkcji znanych z anteny Telewizji POLSAT. Będą to: Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki - Dorota Gawryluk, a także Paulina Chylewska, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Sienkiewicz, Magdalena Stużyńska-Brauer, Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Jarosław Gugała, Bogdan Rymanowski, Maciej Dowbor, Paweł Królikowski i Bartosz Kwiatek.

RadioZET.pl/materiały prasowe Polsat/KP