Zamknij

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 - GODZINA: o której i kiedy oglądać w Polsacie?

Jolanta Waligóra
02.12.2019 11:38
Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 - GODZINA: o której i kiedy oglądać w Polsacie?
fot. PIXABAY

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 w Polsacie tradycyjnie wyemitowany zostanie na początku grudnia. W tym roku odbędzie się już 16. edycja akcji, a uzyskany dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Szczegółowe informacje na temat tego, o której godzinie Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 i kiedy, można znaleźć poniżej.

Mikołajkowy Blok Reklamowy - POLSAT 2019. O której godzinie oglądać? Kiedy zostanie wyemitowany? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy wszystko o Mikołajkowym Bloku Reklamowych 2019 i godzinę emisji w Telewizji Polsat.

Kiedy Mikołajkowy Blok Reklamowy w Polsacie 2019?

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 tradycyjnie wyemitowany zostanie na początku miesiąca, a dokładniej 6 grudnia w Mikołajki. Tym razem będzie to piątek. Długo wyczekiwany Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie można oglądać niezmiennie w Telewizji Polsat.

W rolach głównych wystąpią Krzysztof Kowalewski w roli Mikołaja oraz Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała. W spotach towarzyszących kampanii natomiast udział wzięli: Anita Sokołowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz Kayah.

6 grudnia 2019 - wolne od szkoły i pracy w Mikołajki czy jednak nie? [ZWYCZAJE] 

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2019 - GODZINA. O której oglądać w Polsacie?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, o której godzinie Mikołajkowy Blok Reklamowy w 2019. Emisja w Telewizji Polsat rozpocznie się o godzinie 18:45. W tym roku odbędzie się już 16. edycja akcji, a uzyskany dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Zasada jest prosta - im więcej osób o wskazanej porze włączy telewizor, tym więcej uda się zebrać pieniędzy dla potrzebujących dzieci.

Wierszyk dla Mikołaja - krótkie i śmieszne wierszyki na spotkanie z Mikołajem 

To prosty gest! Hasło, które od lat jest dowodem na to, że pomoc widzów nie wymaga ogromnego wysiłku. Zwłaszcza w ten wyjątkowy dzień 6 grudnia, gdy wszyscy możemy obejrzeć Mikołajkowy Blok Reklamowy. Co roku z niecierpliwością wyczekujemy informacji o wynikach oglądalności tej akcji. Poprzednią edycję obejrzało ponad 6 milionów widzów. To pokazuje, że pomaganie jest dla nas czymś naturalnym. A dzieci, podopieczni Fundacji Polsat, są wdzięczne za każdą pomoc - mówi Krystyna Aldridge-Holc, Prezes Fundacji Polsat.

RadioZET.pl/Polsat.pl/JW