Zamknij

Milena Sadowska - kim jest Miss i uczestniczka Star Voice. Gwiazdy mają głos? [WZROST, WIEK]

Jolanta Waligóra
28.02.2020 14:11
Milena Sadowska - kim jest Miss i uczestniczka Star Voice. Gwiazdy mają głos? [WZROST, WIEK]
fot. Instagram.com/milena.sadowska

Milena Sadowska to uczestniczka nowego programu TVP "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Modelka pod koniec 2018 roku wygrała konkurs piękności Miss Polonia. Co warto o niej wiedzieć? Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Milena Sadowska, ile ma lat, ile ma wzrostu itp., można znaleźć poniżej.

Kim jest Milena Sadowska? Wzrost, wiek, Miss, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki "Star Voice. Gwiazdy mają głos", można znaleźć w tym artykule.

Milena Sadowska w Star Voice. Gwiazdy mają głos - kim jest uczestniczka programu?

Uczestniczka "Star Voice. Gwiazdy mają głos" Milena Sadowska pochodzi z Babic w województwie małopolskim. w 2018 roku zdała maturę, a następnie rozpoczęła studia na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Milena Sadowska interesuje się modą i od dziecka jeździ konno. Jak sama mówi, największą inspiracją jest dla niej jej tata, który udziela się społecznie, m.in. jako prezes Klubu Sportowego Arka Babice. Jest też radnym w Babicach. 

Największą popularność modelce przyniosło zwycięstwo w 2018 roku w konkursie piękności Miss Polonia. Milena Sadowska podczas finału pokonała 19 innych kandydatek do tytułu. Ponadto pod koniec 2019 rywalizowała o tytuł Miss World i znalazła się w ścisłej TOP 40.

Milena Sadowska w "Star Voice. Gwiazdy mają głos" rywalizować będzie m.in. z Przemysławem Babiarzem, Marcinem Urbasiem, Moniką Pyrek, Marcelem Sabatem, Jackiem Lenartowiczem, Aleksandrą Szwed czy Robert Koszucki.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?

Milena Sadowska - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wzrostu Mileny Sadowskiej i wieku modelki. Miss Polonia urodziła się 23 lutego 1999 roku, więc w 2020 skończyła 21 lat. Modelka ma około 178 cm wzrostu. 

Uczestniczka "Star Voice. Gwiazdy mają głos" stara się chronić swoją prywatność. Nie wiadomo zatem, czy Miss obecnie się z kimś spotyka lub czy jest w związku.

Milena Sadowska na Instagramie figuruje pod nazwą: milena.sadowska. Obecnie obserwuje ją ponad 28 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW