Zamknij

Milionerzy 2018: CASTING do programu - kiedy i jak się zgłosić?

Redakcja
14.06.2018 11:22
Milionerzy 2018: CASTING do programu - kiedy i jak się zgłosić?
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Casting 2018 do nowego programu "Milionerzy" wystartował! Ostatnia edycja teleturnieju była wyjątkowa. To właśnie 21 marca po raz drugi w historii programu TVN uczestniczka poprawnie odpowiedziała na ostatnie pytanie i wygrała milion złotych. Kiedy, gdzie i jak się zgłosić do "Milionerów"? Wyjaśniamy i przedstawiamy zasady castingów.

Milionerzy 2018: CASTING do programu - kiedy i jak się zgłosić? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Dawid Podsiadło: trasa koncertowa 2018 - bilety, daty, miejsca «

"Milionerzy" 2018: CASTING do programu - kiedy, gdzie i jak się zgłosić?

Ruszyły castingi 2018 do nowego programu "Milionerzy". Aby zgłosić się do teleturnieju, należy zapoznać się z regulaminem, spełnić odpowiednie kryteria, poprawnie uzupełnić, a następnie wysłać do organizatora specjalne zgłoszenie. Można je znaleźć na oficjalnej stronie programu: milionerzy.tvn.pl. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie przez formularz na podanej powyżej stronie. Rozpatrywane są jedynie kwestionariusze, do których dołączona jest fotografia oraz krótki film z autoprezentacją. Organizatorzy skontaktują się z osobami, które pomyślnie przeszły ten etap, telefonicznie.

1

Wiosenna edycja teleturnieju była wyjątkowa. To właśnie 21 marca po raz drugi w historii programu uczestniczka (Maria Romanek), poprawnie odpowiedziała na ostatnie pytanie i wygrała milion złotych. Po raz pierwszy Hubert Urbański wręczył czek na milion złotych Krzysztofowi Wójcikowi, który 28 marca 2018 poprawnie udzielił odpowiedzi na dwunaste pytanie. 

Przypominamy, że nowa edycja programu "Milionerzy" odbędzie się na jesieni.

"Milionerzy" 2018: zgłoszenia - kto może wziąć udział w castingu? [ZASADY]

Na casting 2018 do "Milionerów" może się zgłosić każda osoba fizyczna, która ukończyła 18. rok życia, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz spełnia odpowiednie kryteria. W programie nie mogą brać udziału Finaliści Audycji, którzy zostali wyłonieni w którejkolwiek polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy".

Jak czytamy w regulaminie - "Kryteriami oceny odpowiedzi na pytania w Zgłoszeniu są: udzielanie najbardziej twórczych odpowiedzi na zadawane pytania, interesująca osobowość, a także poczucie humoru Uczestnika. Kryteriami oceny autoprezentacji zawartej w Klipie są: jak najciekawsza, najbardziej kreatywna i/lub humorystyczna odpowiedź na pytanie: Dlaczego właśnie ja powinienem/powinnam zagrać o milion? oraz umiejętność prezentacji przed kamerą wyróżniająca Uczestnika spośród pozostałych."

Życzymy powodzenia!

RadioZET.pl/JW