Zamknij

Milionerzy online i w TV - o której i kiedy oglądać nowe odcinki?

Redakcja
06.09.2017 15:32
Milionerzy online i w TV gdzie oglądać
fot. screen

Gdzie oglądać "Milionerów" online, kiedy i o której w TV? Sprawdzamy godziny emisji nowej serii popularnego teleturnieju z Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego.

"Milionerzy" online i w TV już od 05.09. Program powrócił po wakacyjnej przerwie niezmiennie z lubianym prowadzącym. Zasady nie uległy zmianie: aby wygrać główną nagrodę należy odpowiedzieć poprawnie na dwanaście pytań. Po odpowiedziach na drugie i siódme z nich, uczestnik otrzymuje sumę gwarantowaną - 1000 zł i 40 tysięcy złotych.

Ostatnie pytanie warte milion złotych w historii polskiej edycji programu padło dwunastokrotnie, ale tylko raz uczestnikowi udało się na nie poprawnie odpowiedzieć. Było to 28 marca 2010 roku. Zwycięzcą został Krzysztof Wójcik. Jak będzie w kolejnym sezonie "Milionerów" i czy ktoś zdobędzie główną nagrodę? Zobacz, gdzie oglądać nowe odcinki!

"Milionerzy" w TV - kiedy i o której?

Tak jak w poprzedniej edycji program w TV można oglądać 4 razy w tygodniu - od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:55. Wtedy emitowane będą premierowe odcinki teleturnieju. Powtórek na kanale TVN nie zobaczymy, jednak wszystkie kolejne części będzie można oglądać w sieci.

"Milionerzy" online

Tradycyjnie odcinki "Milionerów" udostępniane będą w sieci - w serwisie Player.pl. Każda z kolejnych części pojawi się tu wkrótce po zakończeniu transmisji telewizyjnej. Na player.pl znaleźć można każdy z poprzednich epizodów teleturnieju.

RadioZET.pl/SA