Zamknij

Milionerzy w Mikołajki 2018: odcinki specjalne - kiedy, o której, kto zagra?

Redakcja
06.12.2018 09:10
Milionerzy w Mikołajki 2018: odcinki specjalne - kiedy, o której, kto zagra?
fot. Bartosz KRUPA/East News

Odcinki specjalne "Milionerów" na Mikołajki 2018 wyemitowane zostaną na początku grudnia. Tym razem o milion zagrają aktorzy nowej polskiej komedii świątecznej Michała Kwiecińskiego - "Miłość jest wszystkim". Gwiazdy tradycyjnie wygrana przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Kiedy emisja, o której i kto zagra o milion?

"Milionerzy" 2018: odcinki specjalne na Mikołajki - kiedy zostaną wyemitowane? O której godzinie oglądać? Kto zagra o milion? Odpowiadamy na często zadawane pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje.

» Mikołajki 2018 - kiedy wypadają, jak się obchodzi, jaka jest geneza? «

"Milionerzy" 2018: odcinki mikołajkowe - kiedy, o której godzinie?

Kiedy odcinki specjalne "Milionerów" na Mikołajki 2018? Informacji na ten temat co roku wraz z końcem listopada, szuka wielu fanów teleturnieju i nie tylko. Odcinki mikołajkowe "Milionerów" 2018 wyemitowane zostaną 5 i 6 grudnia. Zarówno w środę, jak i w czwartek będzie można je oglądać o godzinie 20:55 w TVN.

» Mikołajki - prezent: dla chłopaka, dla dziewczyny, dla koleżanki z klasy «

"Na początku grudnia czeka nas ekscytujące starcie gwiazd w drodze do miliona! Specjalne odcinki zawsze są dla mnie bardzo emocjonujące. Tym razem nie będzie inaczej, aktorzy dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń. Musicie to Państwo zobaczyć sami! Przed uczestnikami trudne wyzwanie, ponieważ grają w szczytnym celu. Wygrana zostanie przeznaczona dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Cieszę się, że nasz program przyczynia się do pomocy potrzebującym."– mówi Hubert Urbański.

"Milionerzy" w Mikołajki 2018 - kto zagra w odcinku specjalnym?

W mikołajkowych odcinkach "Milionerów" 2018 wystąpią aktorzy z nowej polskiej komedii świątecznej Michała Kwiecińskiego - "Miłość jest wszystkim". O milion zagrają: Aleksandra Adamska, Mateusz Damięcki, Patricia Kazadi oraz Olaf Lubaszenko. Gwiazdy nie będą miały żadnej taryfy ulgowej - aby zdobyć najwyższą nagrodę, będą musiały odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań, a pomogą im w tym trzy koła ratunkowe i dwa progi gwarantowane.

» Mikołajki 2018 w Warszawie - co robić, gdzie iść? [ATRAKCJE, IMPREZY] «

Wygrane w odcinkach specjalnych przeznaczone zostaną dla podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Prezesem Fundacji jest Katarzyna Kolenda-Zaleska.

RadioZET.pl/JW