Zamknij

Miłość na zakręcie - kiedy premiera serialu w TV4 i o czym będzie? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
11.07.2019 15:40
Miłość na zakręcie - kiedy premiera serialu w TV4 i o czym będzie? [OBSADA]
fot. PIXABAY

"Miłość na zakręcie" to nowy serial, który emitowany będzie od drugiej połowy sierpnia 2019 roku. Produkcję będzie można oglądać na antenie TV4. Na ekranie zobaczymy m.in. Aleksandrę Szwed, Karola Strasburgera czy Piotra Makarskiego. Szczegółowe informacje o obsadzie "Miłości na zakręcie" i streszczenie serialu, można znaleźć poniżej.

"Miłość na zakręcie" - OBSADA: kto zagra w nowym serialu? Kiedy premiera w TV4? O której i gdzie oglądać produkcję? O czym będzie opowiadać? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy obsadę "Miłości na zakręcie" TV4 i streszczamy fabułę serialu.

Miłość na zakręcie - kiedy premiera serialu w TV4?

"Miłość na zakręcie" to nowy serial, który emitowany będzie na kanale TV4. Premiera produkcji zaplanowana jest na drugą połowę sierpnia 2019 roku. Pierwszy odcinek "Miłości na zakręcie" będzie można oglądać dokładnie 19 sierpnia o 20:00. Kolejne odcinki natomiast emitowane będą od poniedziałku do czwartku o wspomnianej przed chwilą godzinie. Każdy epizod będzie trwał około 30 minut. 

Serial Miłość na zakręcie - OBSADA: kto zagra i o czym będzie? [STRESZCZENIE]

Główną rolę w serialu zagra Kamila Boruta. Ponadto w obsadzie "Miłości na zakręcie" znaleźli się także m.in.: Violetta Arlak, Aleksandra Szwed, Karol Strasburger, Zbigniew Stryj, Jasper Sołtysiewicz, Piotr Makarski, Michał Hołub, Mateusz Wróblewski i Sebastian Dziubiel oraz Andy Do.

Główna bohaterka "Miłości na zakręcie", Jowita - w tej roli Kamila Boruta - wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego. Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża - czytamy w opisie serialu "Miłość na zakręcie" na portalu Świat Serialu.

W czołówce serialu "Miłość na zakręcie" wykorzystany zostanie utwór Antka Smykiewicza "Pomimo burz". 

RadioZET.pl/JW