Zamknij

"Miłosne potyczki" - obsada, emisja, streszczenie serialu tureckiego

Jolanta Waligóra
24.05.2019 12:58
"Miłosne potyczki" - obsada, emisja, streszczenie serialu tureckiego
fot. Youtube/Tele - Seriale

"Miłosne potyczki" to serial turecki, którego premierowy odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 14 stycznia. W ramówce TVP2 zastąpi on kończącą się telenowelę "Cena miłości". W roli głównej nowego serialu będzie można oglądać Hande Erçel, znaną z "Czarnej perły". Szczegółowe informacje o obsadzie "Miłosnych potyczek" i streszczenie, zamieszczamy poniżej.

"Miłosne potyczki" - obsada serialu tureckiego. Kim są bohaterowie? O czym jest nowa produkcja TVP2? Kiedy i o której godzinie oglądać? Ile odcinków liczy? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o serialu "Miłosne potyczki".

"Miłosne potyczki" - OBSADA i emisja serialu tureckiego

Kiedy oglądać "Miłosne potyczki" i o której godzinie? Premierowy odcinek nowego serialu tureckiego wyemitowany zostanie w poniedziałek, 14 stycznia. Kolejne odcinki telenoweli będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15 w TVP2. W ramówce Telewizji Polskiej zastąpi on kończący się serial "Cena miłości". W obsadzie "Miłosnych potyczek" zobaczymy m.in. Hande Erçel, znaną z innego serialu tureckiego "Czarna perła" czy Buraka Deniza.

Marzę o Tobie - obsada, streszczenie, kiedy oglądać i o czym jest serial turecki?

Ile odcinków liczą "Miłosne potyczki"? Ta obyczajowo-komediowa produkcja w Turcji zadebiutowała w czerwcu 2016 roku i liczyła w sumie 31 odcinków, przy czym każdy trwał ok. 120 minut. W Polsce natomiast epizody będą liczyć ok. 45 minut, a ostatni odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 31 stycznia. Oznacza to, że serial będzie składać się z 14 odcinków. Nie wiadomo jeszcze, co później zastąpi telenowelę w ramówce TVP2.

Serial "Miłosne potyczki": streszczenie. O czym jest nowa produkcja?

Akcja serialu "Miłosne potyczki" rozgrywa się współcześnie. Główną bohaterką jest Hayat (Hande Erçel), która niedawno skończyła studia, mieszka z przyjaciółkami w Stambule i szuka pracy. Nie chce wracać do rodzinnego miasteczka, gdzie czeka ją przymusowe zamążpójście. Pewnego dnia, przez przypadek poznaje Murata (Burak Deniz), jednego z synów właściciela fabryki eleganckiej odzieży. Od tej pory ich drogi skrzyżują się na dłuższy czas.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW