Zamknij

Miłosne potyczki - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał i co się wydarzy? [STRESZCZENIE]

Jolanta Waligóra
07.06.2019 08:36
Miłosne potyczki - ostatni odcinek: kiedy oglądać finał i co się wydarzy? [STRESZCZENIE]
fot. Youtube/Tele - Seriale

Ostatni odcinek "Miłosnych potyczek" z pewnością wywoła niemało emocji. W końcu widzowie dowiedzą się, czy Hayat i Murat zostaną razem. Finałowy epizod serialu będzie można obejrzeć w pierwszej połowie czerwca 2019 roku. Kiedy i o której godzinie? Szczegółowe informacje i streszczenie ostatniego odcinka "Miłosnych potyczek" można znaleźć poniżej.

"Miłosne potyczki" - ostatni odcinek: kiedy finał serialu tureckiego TVP2? O której obejrzeć ostatni epizod telenoweli? Co się wydarzy? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczamy ostatni odcinek "Miłosnych potyczek".

Miłosne potyczki - ostatni odcinek: kiedy obejrzeć finał serialu?

Dla wszystkich fanów tureckiego serialu nie mamy dobrych wiadomości - historia Hayat i Murata dobiega końca, a ostatni raz będzie można oglądać bohaterów w pierwszej połowie czerwca 2019 roku. Ostatni odcinek "Miłosnych potyczek" wyemitowany zostanie w piątek, 14 czerwca. Finałowy epizod będzie można obejrzeć o godzinie 13:15 w TVP2.

"Miłosne potyczki" w ramówce TVP2 zastąpi kolejny serial turecki "Marzę o Tobie". Nową produkcję będzie można oglądać codziennie, począwszy od 17 czerwca (poniedziałek) o godzinie 13:15. Serial emitowany będzie na kanale TVP2.  

Marzę o Tobie - ile odcinków liczy serial turecki TVP2 i kiedy oglądać?

Ostatni odcinek Miłosnych potyczek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy?

Wiele osób szuka także streszczenia ostatniego odcinka "Miłosnych potyczek". W finałowym epizodzie serialu Hayat dowie się, że spodziewa się dziecka. Chce powiedzieć o tym Muratowi w walentynki. Mąż oświadcza jej jednak, że jedzie w podróż służbową do Ankary. Hayat jest bardzo zła. W ostatnim momencie okazuje się jednak, że Murat został i zaprosił ukochaną na kolację. Dochodzi jednak do wypadku, w wyniku którego kobieta musi jechać do szpitala.

Na szczęście wszystko kończy się dobrze. Hayat jedzie do Murata. Okazuje się, że mężczyzna domyślił się, że Hayat jest w ciąży. Daje jej wyjątkowy prezent i w romantycznych okolicznościach oboje wyznają sobie miłość. Następuje przeskok w czasie. Hayat i Murat mają dwójkę kilkuletnich dzieci, a w drodze jest już kolejne. Wygląda na to, że będą żyć długo i szczęśliwie.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW