Zamknij

Mindhunter, sezon 2 - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki serialu? [DATA]

Jolanta Waligóra
15.07.2019 09:52
Mindhunter, sezon 2 - kiedy premiera i gdzie oglądać nowe odcinki serialu? [DATA]
fot. Youtube/Netflix

Kiedy "Mindhunter 2"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy na informacje dotyczące kolejnego sezonu czekali blisko dwa lata - oficjalne szczegóły o nowych odcinkach zostały ogłoszone. Informacje na temat daty premiery 2. sezonu "Mindhunter" i nie tylko, można znaleźć poniżej.

"Mindhunter", 2. sezon - DATA PREMIERY: kiedy nowe odcinki serialu i czy w ogóle powstanie? Gdzie oglądać pierwszy i kolejne epizody? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera "Mindhunter 2".

Mindhunter, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna szukają w sieci informacji na temat tego, kiedy "Mindhunter 2" - pojawiły się oficjalne szczegóły w tej sprawie. David Fincher, który jest jednym z reżyserów serialu, zdradził w wywiadzie, że kolejne odcinki produkcji będzie można oglądać już wkrótce. Data premiery 2. sezonu "Mindhunter" zapowiedziana jest dokładnie na piątek, 16 sierpnia.

Mindhunter, sezon 3 - kiedy premiera S03E01 i kolejnych odcinków oraz co wiadomo?

Przypomnijmy, że na "Mindhunter 2" fani serialu musieli czekać blisko dwa lata. Pierwszy sezon można było oglądać od 13 października 2017 roku. Za reżyserię pierwszego i ostatniego odcinka nowego sezonu odpowiada David Fincher, a pozostałymi zajęli się Andrew Dominik i Carl Franklin.

Mindhunter 2 - gdzie oglądać S02E01 i kolejne odcinki serialu?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, gdzie oglądać i kiedy premiera "Mindhunter" S02E01 oraz kolejnych odcinków. Nowy sezon serialu będzie można obejrzeć na platformie Netflix. Tradycyjnie do serwisu w dniu premiery powinny trafić wszystkie odcinki drugiej serii. Oznacza to, że już 16 sierpnia będzie można obejrzeć cały 2. sezon "Mindhunter".

Akcja drugiego sezonu "Mindhunter" będzie się toczyć kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Tym razem Holden Ford i Bill Tench będą musieli rozwiązać sprawę seryjnych morderstw czarnoskórych dzieci i nastolatków w Atlancie. W serialu znów zobaczymy postaci słynnych seryjnych morderców, m.in. Charlesa Mansona (w tej roli Damon Herriman), a także Davida Berkowitza, którego zagra Damon Herriman.

Zagłosuj

Czekasz na 2. sezon "Mindhunter"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW