Zamknij

Mindhunter, sezon 3 - kiedy premiera S03E01 i kolejnych odcinków oraz co wiadomo?

Jolanta Waligóra
10.09.2019 12:42
Mindhunter, sezon 3 - kiedy premiera S03E01 i kolejnych odcinków oraz co wiadomo?
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy 3. sezon "Mindhunter"? Choć wiele informacji na temat kolejnej serii popularnego serialu owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły, a decyzja o kontynuowaniu produkcji została podjęta. Poniżej sprawdzamy, co wiadomo o dacie premiery 3. sezonu "Mindhunter" i nowych odcinkach serialu.

"Mindhunter 3" - kiedy premiera S03E01 i kolejnych odcinków serialu? Gdzie będzie można oglądać nową serię produkcji? Co się wydarzy w nowych odcinkach? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "Mindhunter".

Mindhunter, sezon 3 - kiedy premiera S03E01 i gdzie oglądać?

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Mindhunter", szuka wielu fanów popularnego serialu. Choć druga seria produkcji trafiła na platformę Netflix stosunkowo niedawno, bo w drugiej połowie 2019 roku, to decyzja o kontynuowaniu serialu została już podjęta. Wiadomo zatem, że powstaną nowe odcinki, w których poznamy kolejnych seryjnych morderców.

Data premiery S03E01 "Mindhunter" i kolejnych odcinków serialu nie została jeszcze ogłoszona. Prawdopodobnie produkcję będzie można oglądać w 2020 lub 2021 roku. Nowe odcinki będzie można oglądać tradycyjnie na platformie Netflix. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek oficjalne informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Mindhunter 3 - co wiadomo o trzecim sezonie serialu?

Niestety fani serialu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne informacje o fabule 3. sezonu "Mindhunter". Nie wiadomo zatem, czego nowa seria będzie dotyczyć. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać 3. sezon "Mindhunter"?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że podczas poprzednich dwóch sezonów główni bohaterowie prowadzili wnikliwe rozmowy z seryjnymi mordercami. Na wywiad zgodzili się m.in.: Ed Kemper, Charles Manson, Tex Watson, Monte Ralph Rissell, Jerry Brudos, Richard Speck, David Berkowitz czy Elmer Wayne Henley. Kogo będziemy mogli oglądać tym razem? O tym przekonamy się już niebawem!

RadioZET.pl/JW