Zamknij

Mini Majk: kim jest nowy zawodnik Fame MMA 5? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

Paweł Żurek
25.10.2019 15:19
Mini Majk: kim jest nowy zawodnik Fame MMA 5? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]
fot. Mini Majk Instagram

Mini Majk będzie nowym zawodnikiem Fame MMA 5. Mierzący 130 centymetrów zawodnik wyzwał na walkę Lorda Kruszwila, który przyjął propozycję w zamian za wpłacenie odpowiedniej kwoty na charytatywne organizacje. Sprawdzamy, kim jest Mini Majk, zawodnik Fame MMA. 

Mini Majk będzie walczył na Fame MMA 5 z Lordem Kruszwilem  - ta informacja pojawiła się jeszcze w trakcie trwania gali Fame MMA. Wiele osób może nie kojarzyć Mini Majka, który sławę zyskał dzięki swojemu kanałowi na portalu Youtube. Sprawdzamy, kim jest Mini Majk, ile ma lat i wzrostu, a także kiedy będzie walczył w trakcie Fame MMA 5. 

Zagłosuj

Obejrzysz Fame MMA 5?

Liczba głosów:

Mini Majk – wzrost. Kim jest zawodnik Fame MMA 5? Ile ma lat Mini Majk?

Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski, to 24-letni youtuber i influenceri nowy zawodnik Fame MMA. Jest rozpoznawalny głównie ze względu na swój niski wzrost – ma bowiem 130 centymetrów.

Wzrost Mini Majka to konsekwencja choroby - achondroplazji - wrodzonej wady, prowadzącej do nieprawidłowego kostnienia śródchrzęstnego. Spowodowała ona zaburzenie rozwoju kości i karłowatość.
Mini Majk, zanim został youtuberem, pracował m.in. jako atrakcja wieczoru w nocnych klubach, a także był zatrudniony w firmie produkującej zdrową żywność.

Lord Kruszwil vs. Mini Majk: kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5?

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski jest członkiem zespołu youtuberów, z którymi prowadzi kanał Ekipa. Oprócz niego, w jego skład wchodzą Friz, Tromba i Wujek Łuki.

Mini Majk również prowadzi kanał na Youtube. Obserwuje go ponad 400 tys. osób. Krzyżanowski sam siebie przedstawia jako influencera.

Mini Majk Fame MMA 4. Mini Majk wyzywa Kruszwila

W trakcie gali Fame MMA 4 Mini Majk wyzwał na walkę Lorda Kruszwila, innego kontrowersyjnego youtubera. Ma się z nim zmierzyć na gali Fame MMA 5. Kruszwil przyjął wyzwanie walki z Mini Majkiem, pod warunkiem wpłacenia odpowiedniej kwoty na organizacje charytatywne. Wiemy, że federacja przyjmie warunki postawione przez pato-youtubera i tym samym na następnej gali – Fame MMA 5 – dojdzie do walki Kruszwil: Mini Majk.

>>  Lord Kruszwil - kto to jest i czym zajmuje się kontrowersyjny Youtuber?

Mini Majk – Instagram

Profil Mini Majka na Instagramie obserwuje ponad 400 tys. osób. Mateusz Krzyżanowski publikuje na nim zdjęcia ze swojego życia codziennego i fotografie, które pokazują to jak wygląda jego praca.

RadioZET.pl/gazetakrakowska.pl/PZ