Zamknij

Miss Polonia 2019 - kiedy finał gali, gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
14.11.2019 12:15
Miss Polonia 2019 - kiedy finał gali, gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA]
fot. mat. prasowe

Kiedy finał Miss Polonia 2019? Długo wyczekiwana uroczysta gala odbędzie się tradycyjnie pod koniec roku, w listopadzie. To właśnie wtedy poznamy zwyciężczynię konkursu piękności. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Miss Polonia 2019 w TV i online.

Finał Miss Polonia 2019 - kiedy odbędzie się gala? Gdzie dokładnie będzie mieć miejsce? O której godzinie transmisja w TV i gdzie oglądać? Czy przewidziana jest relacja na żywo z wydarzenia? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, kiedy finał Miss Polonia 2019 i co wiadomo o transmisji gali.

Miss Polonia 2019 - FINAŁ: kiedy odbędzie się gala? [TRANSMISJA]

Wielu miłośników podobnych wydarzeń szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy Miss Polonia 2019. Finał długo wyczekiwanego konkursu piękności odbędzie się tradycyjnie pod koniec roku, a dokładniej 24 listopada (niedziela). Impreza będzie mieć miejsce w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku. Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Do tej pory nie pojawiły się żadne informacje dotyczące transmisji finału Miss Polonia 2019 w telewizji. Prawdopodobnie zatem konkurs piękności nie będzie emitowany na żadnym z kanałów.

Informację o finalistkach Miss Polonia 2019 i zdjęcia kandydatek o tytuł najpiękniejszej, można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia pod tym LINKIEM.

W trakcie gali finałowej Miss Polonia 2019 kandydatki zaprezentują się w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych PINA, strojach casual Born2Be i TEX oraz bieliźnie COEMI. Finałowe stylizacje dopełnią zegarki marki Hornavan i dodatki od wOkularach. O makijaże najpiękniejszych Polek dba Delia Cosmetics, a  fryzury marka Cameleo.

Galę finałową poprowadzą Miss Polonia 2011 – Marcelina Zawadzka i Mateusz Hładki. 

Finał Miss Polonia 2019 - online. Gdzie oglądać w internecie?

Bardzo możliwe, że tak jak to było w ubiegłym roku, konkurs piękności nie będzie transmitowany w telewizji, a wydarzenie będzie można obejrzeć jedynie drogą online. Finał Miss Polonia 2019 będzie można oglądać za pośrednictwem strony misspolonia.com.pl.

Miss Polski 2019 - kiedy finał, gdzie i o której oglądać w TV i online? [TRANSMISJA]

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. 

W ciągu 90 lat istnienia konkursu tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 40 Polek. Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Królowa otrzymuje wyjątkową, bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. W 2006 roku została wydana książka "Miss Polonia. A jednak warto..." autorstwa Ewy Wojciechowskiej, opisująca historię konkursu Miss Polonia i losy jego laureatek.

Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i wiele innych. Obecnie panującą Miss Polonia jest Milena Sadowska.

RadioZET.pl/misspolonia.com.pl/JW