Miss Polski 2018 - kim jest Olga Buława? [wiek, LOT, Instagram]

10.12.2018 10:39

Miss Polski 2018 została Olga Buława! 27-latka pochodząca ze Świnoujścia w niedzielę, 9 grudnia wygrała konkurs piękności i otrzymała tytuł najpiękniejszej Polki. Co warto wiedzieć o finalistce? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Miss Polski, Oldze Buławie.

Miss Polski 2018 - kim jest Olga Buława? [wiek, LOT, Instagram] fot. Mateusz Jagielski/East News

Kim jest Miss Polski 2018? Olga Buława - wiek, LOT, Instagram oraz inne informacje na temat zwyciężczyni konkursu piękności, można znaleźć poniżej.

Miss Polski 2018 - kim jest Olga Buława?

Miss Polski 2018 wybrana została w niedzielę, 9 grudnia. To właśnie wtedy odbył się długo wyczekiwany konkurs piękności. Finalistki mogliśmy oglądać aż w sześciu pokazach. Dziewczyny zaprezentowały się w sukienkach Hector&Karger, kolekcji casual od Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour od Tomaotomo oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.
Pierwsze miejsce - jak już wspominaliśmy powyżej - i tym samym tytuł najpiękniejszej Polki otrzymała Olga Buława. Z kolei I Wicemiss Polski została Karina Szczepanik, II Wicemiss Polski - Joanna Babynko, a podium zamknęła Kinga Wawrzyniak, czyli III Wicemiss Polski.

» Miss Polski 2018: jak wyglądał finał konkursu? Która kandydatka założyła koronę? «

Miss Polski 2018 Olga Buława ma 27 lat i urodziła się w Świnoujściu. Ukończyła Uniwersytet SWPS z tytułem magistra prawa. Zwyciężczyni konkursu piękności obecnie mieszka w Warszawie, gdzie od blisko 5 lat pracuje w PLL Lot jako stewardessa. Olga Buława jakiś czas temu awansowała na szefową pokładu. Finalistka kocha podróże i Harrego Pottera. W wolnym czasie jeździ na rowerze oraz longboardzie, a w dzieciństwie jeździła konno. Jej marzeniem jest praca w jednej z międzynarodowych organizacji lotniczych. W planach ma także zdobycie turystycznej licencji pilota.

Miss Polski 2018: Olga Buława - wiek, LOT, Instagram

Jak już wspominaliśmy powyżej, Olga Buława ma 27 lat i obecnie pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Miss Polski 2018 aktywna jest w mediach społecznościowych. Olga Buława na Instagramie figuruje pod nazwą: olgahelenabe. Obserwują ją blisko 11 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW

Oceń