Zamknij

Miss Supranational 2018 - transmisja w TV, online. Gdzie obejrzeć konkurs?

Redakcja
07.12.2018 08:51
Miss Supranational 2018 - transmisja w TV, online. Gdzie obejrzeć konkurs?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Gdzie obejrzeć Miss Supranational 2018? Transmisja jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności odbędzie się 7 grudnia. To właśnie w piątek dowiemy się, która z kandydatek wygra galę. O której godzinie, gdzie oglądać i kto będzie reprezentować Polskę na Miss Supranational 2018? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Festiwal Piękna 2018 na żywo - gdzie obejrzeć międzynarodowy konkurs piękności? Kiedy się odbędzie? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy informacje o Miss Supranational 2018.

» Miss Polski 2018 - kim jest Olga Buława? [wiek, LOT, Instagram] «

Miss Supranational 2018: transmisja - w TV. Gdzie oglądać konkurs, o której?

Miss Supranational 2018 na żywo będzie można obejrzeć w piątek, 7 grudnia. To właśnie wieczorem dowiemy się, która z kandydatek wygra międzynarodowy konkurs piękności. Transmisja Miss Supranational 2018 w telewizji dostępna będzie na kanale Polsat. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:05. Ubiegłoroczną edycję transmitowało 143 krajów na całym świecie, a w tym roku będzie podobnie.

» Miss Polki 2018: transmisja w TV, online. Kiedy i gdzie oglądać? «

Miss Supranational 2018 to jeden z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności. Prawie 80 reprezentantek z niemal wszystkich zakątków globu zawalczy o koronę podczas wyjątkowej jubileuszowej gali. Polskę na Festiwalu Piękna 2018 reprezentować będzie Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015, absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, modelka agencji New Stage. W jury zasiądą wszystkie zdobywczynie tego tytułu w historii konkursu. Zwyciężczyni otrzyma nagrody o wartości 100 tysięcy dolarów oraz oczywiście koronę, którą wręczy 24-letnia Jenny Kim, Miss Supranational 2017.

Festiwal Piękna 2018: online. Gdzie obejrzeć Miss Supranational w internecie?

Niestety gala Miss Supranational 2018 online prawdopodobnie nie będzie transmitowana. Oznacza to, że konkurs na żywo będzie można obejrzeć jedynie w telewizji.

Galę Miss Supranational 2018 poprowadzi międzynarodowy duet - Maciej Dowbor i Ivan Podrez, a na scenie wystąpią: Michał Szpak oraz zespół Blue Cafe. Kandydatki na początku zaprezentują się w strojach narodowych. To najbarwniejszy etap konkursu, gdyż każdy kraj pokazuje się od jak najciekawszej strony, a narodowi projektanci prześcigają się w oryginalnych pomysłach. Kandydatki do korony wystąpią również na scenie w sukienkach koktajlowych, kostiumach kąpielowych oraz m.in. w sukniach wieczorowych od Ewy Minge.

» Pokaz Victoria's Secret 2018 - w TV i online. Kiedy, gdzie oglądać? «

RadioZET.pl/JW