Zamknij

Miss Supranational 2019 - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć w TV, online i o której godzinie?

Jolanta Waligóra
04.12.2019 14:25
Miss Supranational 2019 - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć w TV, online i o której godzinie?
fot. ANDRZEJ BANAS / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Miss Supranational 2019 odbędzie się już w piątek, 6 grudnia. Polskę podczas jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności reprezentować będzie Kamila Świerc, która dwa lata temu została Miss Polski. Gdzie oglądać wielką galę i o której godzinie? Sprawdzamy wszystko o transmisji Miss Supranational 2019 w TV oraz online.

Miss Supranational 2019 - kiedy odbędzie się długo wyczekiwana gala i gdzie będzie mieć miejsce? Gdzie będzie można obejrzeć wydarzenie i o której godzinie w TV? Czy przewidziana jest bezpłatna relacja w internecie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Miss Supranational 2019 online i w TV.

Miss Supranational 2019 - POLSKA: kto reprezentuje nasz kraj w konkursie? [KANDYDATKI]

Miss Supranational 2019 - gdzie oglądać i o której godzinie w TV? [TRANSMISJA]

Transmisja Miss Supranational 2019 dostępna będzie w telewizji na kanale Polsat. Długo wyczekiwane wydarzenie odbędzie się w piątek 6 grudnia. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:05.

Niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 11. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational 2019. Polskę będzie reprezentowała Kamila Świerc, która dwa lata temu została Miss Polski. Podczas wydarzenia odbędą się wyjątkowe koncerty, a na scenie wystąpią tacy artyści jak Mikolas Josef oraz Piotr Cugowski. Z kolei show rozpocznie Doda, która dla widzów zapowiedziała muzyczną niespodziankę.

Karolina Bielawska - kim jest Miss Polonia 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Miss Supranational 2019 online. Gdzie obejrzeć w internecie?

Osoby, które o wskazanej porze nie będą mogły zjawić się przed telewizorami, będą miały możliwość obejrzenia Miss Supranational 2019 online. Transmisja z konkursu piękności prawdopodobnie dostępna będzie na oficjalnym kanale na Youtube pod tym LINKIEM oraz na platformie Ipla.tv.

Miss Polonia 2019 - kiedy finał gali, gdzie i o której godzinie oglądać? [TRANSMISJA]

W jury konkursu Miss Supranational w 2019 roku zobaczymy polską wokalistkę Monikę Lewczuk, Sandrę Kubicką oraz Mariusza Czerkawskiego. 11. galę Miss Supranational poprowadzi natomiast modelka i prezenterka BBS - Anita Jones.

Miss Polski 2019: kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki. Oto wszystkie finalistki [ZDJĘCIA]

Zwyciężczyni konkursu Miss Supranational 2019 oprócz korony otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów.

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW