Zamknij

Mister Polski 2019 - kto wygrał finał Mistera Polski? [WYNIKI]

Redakcja
10.01.2019 09:30
Mister Polski 2019 - kto wygrał finał Mistera Polski? [WYNIKI]
fot. Instagram/misterpolski

Zwycięzca Mistera Polski 2019 i wyniki konkursu to informacje, które rokrocznie budzą duże zainteresowanie. Oficjalna gala odbyła się w środę, 9 stycznia w Warszawie, a o tytuł "najprzystojniejszego" rywalizowało siedemnastu mężczyzn z całej Polski. Kim jest zwycięzca finału i nowy Mister Polski 2019, Tomasz Zarzycki?

Finał Mistera Polski 2019 - kto wygrał? Kto został zwycięzcą konkursu? Wyniki Mistera Polski 2019 opublikowaliśmy poniżej.

Mister Polski 2019: WYNIKI. Kto wygrał finał?

Wyniki Mistera Polski 2019 poznaliśmy podczas długo wyczekiwanej gali, która odbyła się w środę, 9 stycznia. Wydarzenie miało miejsce w Teatrze Capitol w Warszawie. Początek wieczoru zaplanowany był na godzinę 20:00. Finał Mistera Polski 2019 poprowadzili Barbara Pasek oraz Mateusz Szymkowiak. Z kolei gwiazdą muzyczną była Gosia Andrzejewicz. 

Kto został Misterem Polski 2019? O tytuł ten w finałowej gali walczyło siedemnastu mężczyzn z całej Polski. Panowie zaprezentowali się między innymi w bieliźnie oraz w strojach treningowych. Nowym Misterem Polski 2019 został Tomasz Zarzycki i to właśnie on będzie reprezentował Polskę podczas Mister Supranational. Na drugim miejscu uplasował się Michał Grudzień. Z kolei pierwszym wicemisterem został Marcin Moczulski.

» Mister Polski 2019: Zobacz, jak prezentują się kandydaci [GALERIA] «

Historia wyboru najprzystojniejszego Polaka sięga 1990 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, a konkurs cieszy się coraz większą popularnością. Początkowo osoby zainteresowane wysyłają swoje zgłoszenia. Następnie zaproszeni na casting przechodzą pierwszą selekcję. Zgrupowanie półfinałowe to pierwsze przygotowania, podczas których wybierane są te osoby, które walczą o tytuł Mistera Polski w finałowej gali.

Mister Polski 2019 - kim jest Tomasz Zarzycki? [WIEK, INSTAGRAM, INFORMACJE]

Mister Polski 2019 Tomasz Zarzycki ma 26 lat i pochodzi z Łodzi. Studiował logistykę, a obecnie pracuje jako model. Na swoim koncie ma także inne tytuły. Wcześniej był m.in. Misterem Ziemi Łódzkiej.

Mister Polski 2019 jest aktywny w mediach społecznościowych. Tomasz Zarzycki na Instagramie figuruje pod nazwą @tomekzarzycki. Jego profil obserwuje ponad 11 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW