Zamknij

Młody Piłsudski, odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [15.12]

Roksana Orlicka
09.12.2019 15:06
Młody Piłsudski odcinek 3 streszczenie
fot. YouTube/TVP VOD

Streszczenie 3. odcinka serialu "Młody Piłsudski" można znaleźć poniżej. W kolejnym epizodzie nowego serialu Telewizji Polskiej Ziuk wraca do rodzinnego Wilna. Co więcej, ma obowiązek co tydzień meldować się w żandarmerii. Co jeszcze się wydarzy? Kiedy i o której godzinie oglądać 3. odcinek serialu? Podajemy streszczenie i szczegóły emisji 3. odcinka serialu "Młody Piłsudski".

"Młody Piłsudski", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie nowego serialu Telewizji Polskiej? Jakie losy czekają bohaterów i z czym będą musieli się zmierzyć? Kiedy i o której godzinie oglądać 3. odcinek serialu "Młody Piłsudski"? Podajemy szczegóły dotyczące emisji, a także streszczenie 3. odcinka serialu "Młody Piłsudski"

Młody Piłsudski, odcinek 3: Streszczenie epizodu

Streszczenie 3. odcinka serialu "Młody Piłsudski" brzmi następująco:

Ziuk wraca z katorgi do rodzinnego Wilna. Mężczyzna podejmuje próbę rozpoczęcia życia na nowo, jednak popada w depresję. Co ciekawe, lekarz określa jako syberyjską melancholię. Uznaje on że ta przypadłość dotyka większości byłych zesłańców. Złe samopoczucie Piłsudskiego pogłębiają dodatkowo myśli krążące wokół ukochanej, którą pozostawił na Syberii. Tymczasem Polacy doświadczają coraz większych represji. Zaborca rozpoczyna nasiloną rusyfikację i zabrania im mówienia w ojczystym języku w miejscach publicznych. Józef ma obowiązek co tydzień meldować się w żandarmerii. Mężczyzna chciałby zaangażować się w działalność konspiracyjną przeciwko caratowi.

Zobacz także: Ziuk. Młody Piłsudski - kiedy premiera serialu TVP, kto zagra i o czym będzie? [OBSADA]

Młody Piłsudski, odcinek 3: Kiedy i gdzie oglądać?

3. odcinek serialu "Młody Piłsudski" będzie można obejrzeć w niedzielę, 15 grudnia 2019 roku. Nowy epizod zostanie wyemitowany na antenie TVP1 o godzinie 20:15

Dla tych, którzy nie mogą obejrzeć w dniu premiery, jest dobra wiadomość. TVP2 wyemituje powtórkę 3. sezonu serialu "Młody Piłsudski" w sobotę, 21 grudnia o godzinie 11:40

Co więcej, serial można oglądać również online. Jest on dostępny na platformie Telewizji Polskiej - tvp.vod.pl.

Zobacz także: Ziuk. Młody Piłsudski - ile odcinków ma serial TVP i gdzie oglądać?

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO