Zamknij

Monarchizm to... - odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Karolina Piotrowska
08.04.2020 14:57
Monarchizm to... - odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA/East News

W dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 20 tysięcy złotych.

Monarchizm to...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 20 tysięcy złotych.

Proteiny to inna nazwa...? - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 2 tys. złotych

Monarchizm to...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""w dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm...?" nie była od razu oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. zakłada maksymalne 

B. to rojalizm 

C. to zapobieganie narkomanii 

D. sprzyja demokracji

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z jednego z nich - Pół na pół. Pozostały mu do wyboru dwie odpowiedzi: B. to rojalizm i C. to zapobieganie narkomanii. Ostatecznie wybrał on odpowiedź B.

Pierwszym dniem XXI wieku był... - odpowiedź z Milionerów i pytanie za 250 tysięcy

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

W dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm...?

Liczba głosów:

Jakie zwierzę wysłali Francuzi w kosmos? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 40 000 zł

MILIONERZY - monarchizm to...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""w dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm...?", to właśnie B. to rojalizm. Uczestnik wygrał 20 tysięcy złotych i mógł kontynuować grę.

Monarchizm (lub rojalizm) to pogląd głoszący, że monarchia jest najlepszym ustrojem politycznym. Monarchizm jest poglądem dążącym do przywrócenia lub obrony monarchii w danym państwie lub szerzej - na świecie.

Mogadiszuanka to mieszkanka... - pytanie i odpowiedź z Milionerów za 40 tys. złotych

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/KP