Zamknij

Monika Mazur: kim jest uczestniczka Dance Dance Dance? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Redakcja
01.03.2019 13:56
Monika Mazur aktorka, uczestniczka Dance Dance Dance: wzrost, wiek, Instagram
fot. Instagram Monika Mazur

Kim jest Monika Mazur, uczestniczka Dance Dance Dance? Aktorka już niebawem pokaże się w telewizji w nowej roli – nie jako postać w filmie lub serialu, a jako tancerka w teleturnieju TVP 2. U nas przeczytacie czym do tej pory zajmowała się Monika Mazur oraz w jakich filmach grała. Przyjrzymy się także informacjom o aktorce, takimi jak wiek i wzrost i sprawdzimy jakie konta na portalach prowadzi Monika Mazur.

Kim jest Monika Mazur z serialu „Na Sygnale? Jaki jest jej wiek i wzrost? Czy aktorka ma konto na Instagramie? Sprawdzamy informacje o Monice Mazur, uczestniczce teleturnieju Dance Dance Dance.

>> Dance Dance Dance w TVP: kiedy premiera, o co chodzi w nowym programie, kto wystąpi?

Aktorka Monika Mazur: filmy i seriale

Monika Mazur to jedna z aktorek z serialu „Na sygnale”. Wciela się w nim w rolę Martyny Kubickiej. Serial nie był pierwszym epizodem tancerki na ekranie - swoją karierę zaczęła w serii "Biuro Kryminalne". Monika Mazur grała też w "Licencji na wychowanie", "Sali Samobójców", "Świecie według Kiepskich", "Ojcu Mateuszu" i "Gwiazdach".

>> Victoria Kazadi - kim jest uczestniczka "Dance Dance Dance"?

Monika Mazur: wiek, wzrost

Monika Mazur ma 27 lat – urodziła się 5 czerwca 1991 roku we Wrocławiu. Aktorka ma 166 centymetrów wzrostu.

Monika Mazur z "Dance, Dance, Dance" - Instagram

Monika Mazur, podobnie jak wiele innych aktorek, chętnie pokazuje szczegóły ze swojej pracy na profilach społecznościowych. Na Instagramie Moniki Mazur można już zobaczyć jak wyglądają jej przygotowania do występu w programie Dance Dance Dance. Monika Mazur prowadzi też własnego Facebooka. 

>> Dance, Dance, Dance: znamy uczestników nowego programu TVP! [GALERIA]

RadioZET.pl/PZ