Zamknij

Monika Miller - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 10"? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Jolanta Waligóra
13.09.2019 14:34
Monika Miller - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Monika Miller to uczestniczka nowej 10. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". To fotomodelka z artystyczną duszą - w wolnych chwilach rysuje grafiki, maluje obrazy i uczy się sztuki tatuowania. Z kolei w sierpniu wydaje swój debiutancki singiel. W show natomiast zaprezentuje swoje umiejętności taneczne. Sprawdzamy, kto to Monika Miller i przedstawiamy informacje o życiu prywatnym i karierze uczestniczki show.

Kto to Monika Miller? Wiek, wzrost, Instagram, rodzice, matka, chłopak, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki programu "Taniec z Gwiazdami", można znaleźć w tym artykule.

Monika Miller - Taniec z Gwiazdami: kim jest uczestniczka programu?

Monika Miller urodziła się w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie. Nie została tam jednak na długo. Po narodzinach przyjechała do Polski i zamieszkała w Warszawie. Od dziecka uczęszczała do międzynarodowych szkół, a jej głównym językiem był angielski. Monika Miller zdała międzynarodową maturę z rozszerzeniem z psychologii oraz sztuk pięknych. Po zakończonej maturze wybrała się na studia, na kierunek grafika artystyczna.

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" Monika Miller już jako piętnastolatka miała styczność z modelingiem. Przez brak czasu zdecydowała się to porzucić i zajęła się nauką. Do modellingu wróciła dopiero po latach. Nie jest to jednak jedyna pasja dziewczyny. Okazuje się, że Monika Miller od najmłodszych lat ma artystyczną duszę - w wolnych chwilach rysuje grafiki, maluje obrazy i uczy się sztuki tatuowania. 

W tatuażu podoba mi się to, że w przeciwieństwie do rysunków jest on cały czas z nami i ludzie poświęcają dużo więcej czasu, aby je oglądać - opowiada dziewczyna.

Obecnie Monika Miller zajmuje się fotomodelingiem alternatywnym. Jej ciało pokryte jest wieloma tatuażami. Dziewczyna posiada także liczne kolczyki. Na swoim koncie ma współpracę ze znanymi stylistami i fotografami. Pozuje do zdjęć typu editorial, beauty, fashion, glamour, lifestyle, lingerie, hair/makeup, pin up, sportswear, swimwear, a także występuje w teledyskach. Z kolei w sierpniu 2019 roku Monika Miller wydaje swój debiutancki singiel pod pseudonimem MONAMI.

Monika Miller w "Tańcu z Gwiazdami 10" zmierzy się m.in. z Barbarą Kurdej-Szatan, Damianem Kordasem, Akopem Szostakiem czy Olą Kot.

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji? 

Monika Miller - wiek, wzrost, rodzice, Instagram, życie prywatne

Monika Miller w sierpniu skończy 24 lata. Dziewczyna urodziła się 11 sierpnia 1995 roku. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" ma około 165 cm wzrostu. Wiele osób szuka także informacji na temat rodziców Moniki Miller. Jej ojciec w 2018 roku popełnił samobójstwo. Mężczyzna miał 48 lat. Rodzice dziewczyny byli po rozwodzie, a matką Moniki jest Irena. Dziadkiem natomiast były premier Polski, Leszek Miller.

Monika Miller popularność zdobyła przede wszystkim po tym, jak w 2017 roku Leszek Miller zamieścił jej zdjęcie na Twitterze, dodając Moja wnuczka Monika. Niedawno była jeszcze małą dziewczynką. Dziewczyna po tym zdarzeniu zyskała nie tylko grono wielbicieli, ale stała się także pożywką dla hejterów, którzy zamieszczali nieprzychylne komentarze na temat jej tatuaży oraz kolczyków.

Życie prywatne Moniki Miller owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, czy uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" obecnie się z kimś spotyka. Jak jednak przystało na fotomodelkę - dziewczyna aktywna jest w mediach społecznościowych. Monika Miller na Instagramie figuruje pod nazwą: m1ller.exe. Obecnie obserwuje ją ponad 100 tys. osób.

RadioZET.pl/JW