Motyw - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest nowy serial TVN?

10.05.2019 13:55

"Motyw" to nowy serial kryminalny, który emitowany będzie na kanale TVN. Choć wiele informacji na temat produkcji na razie owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że na ekranie zobaczymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską oraz Olgę Bołądź. Sprawdzamy, co już wiadomo o nowym serialu "Motyw".

Motyw - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest nowy serial TVN? fot. Instagram.com/malgorzatakozuchowska

"Motyw" - kiedy premiera nowego serialu TVN? Kto zagra? O czym będzie produkcja? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy szczegóły o serialu "Motyw" TVN - obsada, data premiery, zwiastun i nie tylko.

"Motyw" - kiedy premiera serialu TVN? [DATA]

Kiedy serial "Motyw" będzie można oglądać na kanale TVN? Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Dopiero w pierwszej połowie maja ruszyły zdjęcia do nowego serialu, a dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Jak informują Wirtualne Media, Biuro prasowe TVN poinformowało, że jest jeszcze zbyt wcześnie na ujawnienie szczegółów dotyczących nowej produkcji.

Jeśli tylko pojawi się informacja na temat tego, kiedy serial "Motyw" w TVN, opublikujemy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Serial "Motyw" - obsada. O czym będzie nowa produkcja?

Jak wspominaliśmy powyżej, na razie wiele informacji o nowym serialu "Motyw" owianych jest tajemnicą. Powoli pojawiają się już jednak pierwsze szczegóły. W środę, 8 maja Małgorzata Kożuchowska w swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z pierwszego dnia na planie serialu kryminalnego TVN "Motyw". Obok aktorki pozują także Olga Bołądź oraz Michał Czernecki. Ponadto, jak podaje Telemagazyn, w obsadzie serialu "Motyw" mają pojawić się m.in. Agnieszka Grochowska, Magdalena Walach, Adam Ferency oraz Grażyna Sobocińska. Z kolei producentką nowej produkcji TVN jest Dorota Kośmicka, znana m.in. z "Drugiej Szansy" czy "Diagnozy".

Akcja serialu "Motyw" rozgrywać się ma na dwóch płaszczyznach czasowych - we współczesności oraz w końcówce lat 80. XX wieku. Większość zdjęć ma powstawać w Gdańsku. Zwiastun serialu nie został jeszcze opublikowany.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/JW

Oceń