Zamknij

Mr. Robot, sezon 4 - kiedy premiera pierwszego odcinka i gdzie oglądać? [ZWIASTUN, DATA]

Jolanta Waligóra
30.08.2019 10:54
Mr. Robot, sezon 4 - kiedy premiera pierwszego odcinka i gdzie oglądać? [ZWIASTUN, DATA]
fot. Youtube/SpoilerTV

Kiedy 4. sezon "Mr. Robot"? Długo wyczekiwana premiera nowej serii serialu odbędzie się w drugiej połowie 2019 roku. Czwarty sezon serialu będzie zarazem ostatnim. Szczegółowe informacje na temat daty premiery 4. sezonu "Mr. Robot" i zwiastun nowej serii, można znaleźć poniżej.

"Mr. Robot 4" - data premiery, zwiastun. Kiedy premiera pierwszego odcinka nowego sezonu serialu? Gdzie oglądać kolejne epizody? Co się wydarzy w finałowej serii? Co już wiadomo na ten temat? Sprawdzamy szczegółowe informacje i przedstawiamy datę premiery "Mr. Robot 4" i zwiastun 4. sezonu.

Mr. Robot, sezon 4 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Data premiery 4. sezonu "Mr. Robot" to informacje, które szczególnie interesują wielu fanów serialu. Mamy dobre wiadomości - pojawiły się oficjalne szczegóły na ten temat. Serial zadebiutuje już w drugiej połowie 2019 roku, a dokładniej 6 października. To właśnie w niedzielę odbędzie się  premiera pierwszego odcinka 4. sezonu "Mr. Robot". Kolejne epizody prawdopodobnie będą pojawiać się co tydzień.

Mr. Robot, 4. sezon - ZWIASTUN. Gdzie oglądać serial?

4. sezon "Mr. Robot" prawdopodobnie będzie można oglądać w serwisie HBO GO. Obecnie na platformie zamieszczone są trzy pierwsze serie popularnego serialu. Czwarty sezon "Mr. Robot" składać się będzie z 13. odcinków. Czwarta seria serialu będzie jednocześnie ostatnią.

By uzyskać dostęp do HBO GO, wystarczy komputer lub telewizor podłączony do Internetu. Należy wejść na stronę HBO GO i założyć konto. Na początek otrzymujemy miesięczny dostęp do usługi za darmo. Później usługa ta kosztować będzie 29,90 zł na miesiąc. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO Go można zrezygnować w każdej chwili. 

HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

Na początku sierpnia 2019 roku opublikowany został pierwszy zwiastun 4. sezonu "Mr. Robot". Oficjalny trailer serialu można znaleźć poniżej.

W obsadzie nowego sezonu "Mr. Robot" - oprócz Ramiego Maleka, który na początku roku otrzymał Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego w "Bohemian Rhapsody" - znajdą się m.in. Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallstrom, Grace Gummer, Michael Cristofer, Bobby Cannavale i BD Wong.

RadioZET.pl/JW