Zamknij

Mulan - kiedy premiera aktorskiej wersji filmu i kto w obsadzie? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
08.07.2019 13:49
Mulan - kiedy premiera aktorskiej wersji filmu i kto w obsadzie? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/WaltDisneyStudiosCAN

Zwiastun "Mulan", obsada i data premiery aktorskiej wersji filmu to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów przygód tytułowej bohaterki. Choć do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, to w sieci już pojawia się coraz więcej szczegółów na temat filmu. Sprawdzamy najważniejsze informacje o "Mulan" i przedstawiamy zwiastun oraz obsadę produkcji.

"Mulan" - ZWIASTUN. O czym będzie aktorska wersja filmu? Kto zagra? Kiedy premiera długo wyczekiwanej produkcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy zwiastun "Mulan" i obsadę filmu.

Mulan - ZWIASTUN: kto zagra i o czym będzie film? [OBSADA]

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od dawna wyczekują aktorskiej wersji filmu "Mulan" - obsada produkcji jest już znana. W tytułową bohaterkę wcieli się Yifei Liu. Ponadto zagrają m.in. Ron Yuan (jako Sierżant Qiang), Utkarsh Ambudkar (Skath), Yoson An (Chen Honghui), Roger Yuan (Duba Tegin), Jason Scott Lee (Bori Khan), Jimmy Wong (Ling) czy Doua Moua (Chien Po). Za reżyserię natomiast odpowiedzialna jest Niki Caro, znana m.in. z takich produkcji jak "Azyl" czy "Ania, nie Anna".

Na początku czerwca 2019 roku udostępniony został pierwszy zwiastun "Mulan". Zapowiedź produkcji rozpoczyna się od tego, jak rodzina tytułowej bohaterki informuje dziewczynę, że swatka znalazła jej odpowiedniego kandydata na męża. Później widzimy sceny walki. Wzrok widza przykuwają także piękne krajobrazy Chin i Nowej Zelandii, gdzie kręcone były zdjęcia do filmu.

Twórcy nowej wersji "Mulan" zapowiedzieli, że w produkcji zobaczymy kilka nowych postaci, jednocześnie żegnając się z niektórymi ulubieńcami. Wiadomo, że zabraknie smoka Mushu, który w bajce przez cały czas towarzyszył "Mulan", jak i kapitana Li Shanga. Dodatkowo film pozbawiony zostanie elementów fantastycznych i musicalowych, a niektóre z piosenek, m.in. "Zrobię z was mężczyzn" usłyszymy tylko w wersji instrumentalnej.

Kiedy premiera Mulan? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy "Mulan" trafi do kin. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, bo premiera nowej wersji filmu zaplanowana jest dopiero na wiosnę 2020 roku. Premiera światowa odbędzie się 25 marca, zaś film w Polsce będzie można obejrzeć kilka dni później, a dokładnie 27 marca. 

Przypomnijmy, że Mulan to pełnometrażowy film animowany z 1998 roku, nawiązujący do starożytnej chińskiej legendy o Hua Mulan, czyli dziewczynie, która w męskim przebraniu służyła w wojsku. Film został wyprodukowany przez wytwórnię filmową Walt Disney Pictures.

Zagłosuj

Wybierasz się na aktorską wersję filmu "Mulan"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW