Zamknij

Multimedialny Park Fontann 2018 - do kiedy? [Data ostatniego pokazu]

Redakcja
30.08.2018 12:03
Multimedialny Park Fontann 2018 - do kiedy? [Data ostatniego pokazu]
fot. Kuba Jurkowski/REPORTER/EASTNEWS

Do kiedy Multimedialny Park Fontann 2018? Data ostatniego pokazu jest już znana! Przedstawiamy dokładny termin i sprawdzamy, czy multimedialne widowiska prezentowane będą także we wrześniu, czy zakończą się wraz z ostatnim dniem sierpnia. 

Multimedialny Park Fontann 2018: ostatni pokaz. Kiedy po raz ostatni będziemy mogli oglądać multimedialne widowiska? Czy będą prezentowane jeszcze we wrześniu? O której godzinie? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje.

» Jesień 2018: kiedy pierwszy dzień jesieni kalendarzowej i astronomicznej? «

Do kiedy Multimedialny Park Fontann 2018? DATA ostatniego pokazu

Wraz z końcem sierpnia, wiele osób zaczyna poszukiwać informacji na temat dokładnej daty ostatniego pokazu w Multimedialnym Parku Fontann 2018. Dla wszystkich miłośników podobnych widowisk mamy dobre wiadomości. Multimedialny Park Fontann 2018 funkcjonować będzie także we wrześniu. Ostatni pokaz będzie mieć miejsce w sobotę, 29 września. Na kolejne będziemy musieli poczekać zapewne rok. Prawdopodobnie, tak jak i w poprzednich latach, Multimedialny Park Fontann 2019 rozpocznie się na początku maja. 

W tym roku możemy oglądać przedstawienie "Książę Niedźwiedź". Jest to adaptacja warszawskiej legendy o księciu mazowieckim, który przełamuje swoją nieśmiałość i wyznaje miłość pięknej mieszczce. Niestety serce dziewczyny nie jest przeznaczone dla niego. Podczas spektakli dowiemy się, jak skończy się miłosna historia.

Multimedialny Park Fontann 2018: wrzesień - godzina pokazów

Jak już wspominaliśmy powyżej, ostatni pokaz w Multimedialnym Parku Fontann 2018 będzie miał miejsce 29 września. Oznacza to, że przez cały miesiąc będziemy mogli oglądać wyjątkowe widowiska. Zmianie ulegnie jedynie godzina pokazów - z 21:30 na 21:00. 

Multimedialny Park Fontann zlokalizowany jest na podzamczu, a dokładniej na Skwerze im. I Dywizji Pancernej, pomiędzy ulicami Boleść, Sanguszki, Wybrzeże Gdańskie oraz Rybaki. W związku z brakiem parkingu, organizatorzy wydarzenia zachęcają do przyjazdu na miejsce warszawską komunikacją miejską. Więcej szczegółowych informacji na temat wydarzenia można znaleźć pod poniższym linkiem.

» Multimedialny Park Fontann 2018 w Warszawie: godziny pokazów, data, miejsce «

RadioZET.pl/JW