Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Multimedialny Park Fontann 2018 w Warszawie: godziny pokazów, data, miejsce

25.04.2018 15:49
xxx zet

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann to doskonała rozrywka zarówno dla wszystkich warszawiaków, jak i turystów. W ubiegłym sezonie letnim Park ten odwiedziło około miliona osób. Kiedy odbędzie się inauguracja sezonu? Sprawdzamy dokładną datę, miejsce i godziny pokazów w Multimedialnym Parku Fontann 2018.

Multimedialny Park Fontann 2018 w Warszawie. fot. Kuba Jurkowski/REPORTER/EASTNEWS

Multimedialny Park Fontann 2018 w Warszawie już na początku maja. Kiedy i gdzie multimedialne widowisko? Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy godziny pokazów.

» Kurtyny wodne w Warszawie 2018 - gdzie się ochłodzimy? [LOKALIZACJE] «

» Koncerty Chopinowskie w Łazienkach 2018: kiedy i o której godzinie? «

Multimedialny Park Fontann 2018: Warszawa - kiedy i o której? [GODZINY POKAZÓW]

Tegoroczny sezon letni w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie rozpocznie się we wtorek, 1 maja, czyli w Święto Pracy. Będzie to już siódma edycja wydarzenia. W tym roku będziemy mogli oglądać przedstawienie "Książę Niedźwiedź". Jest to adaptacja warszawskiej legendy o księciu mazowieckim, który przełamuje swoją nieśmiałość i wyznaje miłość pięknej mieszczce. Niestety serce dziewczyny nie jest przeznaczone dla niego. Jak kończy się ta historia? Odpowiedzi możemy oczekiwać podczas spektakli w Multimedialnym Parku Fontann 2018 na Podzamczu!

Multimedialne widowiska prezentowane będą w każdy piątek i sobotę o godzinie 21:30 (maj, czerwiec, lipiec, sierpień) oraz o 21:00 we wrześniu. Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram.

> 8:30 - rozpoczęcie pracy fontann,

> od 16:00 do 16:30 - wodne widowisko (bez laserów i muzyki),

> Od 21:30 do 22:00 - multimedialne widowisko (jedynie w piątki i soboty),

> 22:00 - zakończenie pracy fontann.

Wiele osób zastanawia się także nad ceną biletów na Multimedialny Park Fontann 2018. Mamy dobrą wiadomość. Wstęp na pokazy jest bezpłatny.

» Majówka 2018: kiedy wypada długi weekend majowy? [KALENDARZ] «

» Majówka 2018: pogoda: Zakopane, morze, Mazury. Gdzie będzie najcieplej? «

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 2018: gdzie odbędzie się widowisko?

Multimedialny Park Fontann zlokalizowany jest na podzamczu, a dokładniej na Skwerze im. I Dywizji Pancernej, pomiędzy ulicami Boleść, Sanguszki, Wybrzeże Gdańskie oraz Rybaki. W związku z brakiem parkingu, organizatorzy wydarzenia zachęcają do przyjazdu na miejsce warszawską komunikacją miejską.

Multimedialny Park to kompleks czterech fontann. Został on uruchomiony 7 maja 2011 roku, z okazji 125-lecia Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji (MPWiK). Dwa razy w tygodniu na Skwerze im. I Dywizji Pancernej odbywają się 30-minutowe pokazy multimedialne, z wykorzystaniem laserów oraz specjalnych reflektorów LED. Z kolei obok fontann widnieje pomnik Williama Heerleina Lindleya. Zaprojektował on sieć kanalizacyjną Warszawy, a następnie w 1886 roku uruchomił miejskie wodociągi.

RadioZET.pl/JW

Oceń