Zamknij

Multimedialny Park Fontann 2019 - Warszawa: godziny pokazów, data, miejsce

Jolanta Waligóra
24.04.2019 15:02
Multimedialny Park Fontann 2019 - Warszawa: godziny pokazów, data, miejsce
fot. Kuba Jurkowski/REPORTER/EASTNEWS

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann to doskonała rozrywka zarówno dla wszystkich warszawiaków, jak i turystów. Dwa lata temu w sezonie letnim Park ten odwiedziło około miliona osób. Kiedy odbędzie się inauguracja sezonu? Sprawdzamy dokładną datę, miejsce i godziny pokazów w Multimedialnym Parku Fontann 2019.

Multimedialny Park Fontann 2019 - kiedy otwarcie? O której godzinie pokazy? Kiedy i gdzie multimedialne widowisko? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie.

Multimedialny Park Fontann 2019 - Warszawa: GODZINY POKAZÓW. O której i kiedy?

Tegoroczny sezon letni w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie 2019 rozpocznie się w środę, 1 maja, czyli w Święto Pracy. Będzie to już kolejna edycja wydarzenia. Multimedialne widowiska prezentowane będą w każdy piątek i sobotę o godzinie 21:30 (maj, czerwiec, lipiec, sierpień) oraz o 21:00 we wrześniu. Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram i godziny pokazów w Multimedialnym Parku Fontann 2019.

  • 8:30 - rozpoczęcie pracy fontann,
  • od 16:00 do 16:30 - wodne widowisko (bez laserów i muzyki),
  • Od 21:30 do 22:00 - multimedialne widowisko (jedynie w piątki i soboty),
  • 22:00 - zakończenie pracy fontann.

Wiele osób zastanawia się także nad ceną biletów na Multimedialny Park Fontann 2019. Mamy dobrą wiadomość - wstęp na pokazy jest bezpłatny.

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 2019 - gdzie odbędzie się widowisko?

Multimedialny Park Fontann zlokalizowany jest na podzamczu, a dokładniej na Skwerze im. I Dywizji Pancernej, pomiędzy ulicami Boleść, Sanguszki, Wybrzeże Gdańskie oraz Rybaki. W związku z brakiem parkingu, organizatorzy wydarzenia zachęcają do przyjazdu na miejsce warszawską komunikacją miejską.

Multimedialny Park to kompleks czterech fontann. Został on uruchomiony 7 maja 2011 roku, z okazji 125-lecia Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji (MPWiK). Dwa razy w tygodniu na Skwerze im. I Dywizji Pancernej odbywają się 30-minutowe pokazy multimedialne, z wykorzystaniem laserów oraz specjalnych reflektorów LED. Z kolei obok fontann widnieje pomnik Williama Heerleina Lindleya. Zaprojektował on sieć kanalizacyjną Warszawy, a następnie w 1886 roku uruchomił miejskie wodociągi.

RadioZET.pl/JW