Zamknij

Mundial 2018: Belgia - Panama online i w TV. O której transmisja meczu?

Redakcja
18.06.2018 09:51
Mundial 2018: Belgia - Panama online i w TV. O której transmisja meczu?
fot. PIXABAY

Belgia - Panama: transmisja online i w telewizji. Gdzie, kiedy i o której oglądać mecz Belgia - Panama na żywo za darmo? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą śledzić zmagania zawodników podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. Sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji.

Mecz Belgia - Panama, w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018, odbędzie się 18 czerwca (poniedziałek) w Soczi. Z pewnością nadchodzący pojedynek przysienie wiele emocji. W końcu reprezentacja Panamy będzie debiutować w turnieju głównym na mundialu. Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

» Mundial 2018: TERMINARZ transmisji w TV i online. Gdzie oglądać? «

Mecz Belgia - Panama: transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Dla wszystkich miłośników piłki nożnej mamy bardzo dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja meczu Belgia - Panama na żywo w TV. Telewizja Polska wykupiła prawa do transmisji mundialu 2018. W TVP 1 i w TVP 2 będzie można obejrzeć wszystkie 64 mecze mistrzostw świata! 

Transmisja Belgia - Panama w TV rozpocznie się o godzinie 16:50. Pojedynek będzie można obejrzeć na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Tradycyjnie przed rywalizacją odbędzie się studio przedmeczowe. Start o 16:30.

Mundial 2018: Belgia - Panama online. O której mecz?

Wszystkie osoby, które nie mogą zasiąść o wskazanej porze przed telewizorami, mogą obejrzeć mecz Belgia - Panama online. Transmisja pojedynku dostępna będzie na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Ponadto na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z tego spotkania. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem.

BELGIA - PANAMA NA ŻYWO: DEBIUTANT ZASKOCZY FAWORYTA?

Przypominamy, że XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to pierwszy tego typu turniej, który odbędzie się w Europie Wschodniej i pierwszy, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach, zarówno w Europie, jak i w Azji. W mundialu 2018 wezmą udział 32 reprezentacje krajów. Łącznie podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej zostaną rozegrane 64 mecze na 12 stadionach i w 11 miastach. Na turnieju zadebiutują reprezentacje Panamy oraz Islandii.

RadioZET.pl/JW