Zamknij

Mundial 2018: mecz o 3. miejsce - kiedy, o której, kto zagra?

Redakcja
13.07.2018 09:02
Mundial 2018: mecz o 3. miejsce - kiedy, o której, kto zagra?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Mecz o 3. miejsce na mundialu 2018 odbędzie się już w tym tygodniu! Nadchodząca rywalizacja jest jedną z dwóch najbardziej wyczekiwanych. W końcu wynik popołudniowego pojedynku zadecyduje o tym, która z drużyn znajdzie się na podium, a która zajmie czwarte miejsce. Sprawdzamy dokładną datę, godzinę meczu i przedstawiamy drużyny, które zmierzą się w finale MŚ.

Mundial 2018: mecz o 3. miejsce - kiedy, o której, kto zagra? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Mundial 2018: finał - kiedy mecze i kto zagra? [DATA, FINALIŚCI] «

Mundial 2018: mecz o 3. miejsce - kiedy i o której? [DATA, GODZINA]

Mecz o 3. miejsce na mundialu 2018 to jeden z dwóch najbardziej wyczekiwanych pojedynków. Popołudniowa rywalizacja z pewnością wzbudzi wiele emocji. W końcu jej wynik zadecyduje o tym, która z drużyn znajdzie się na podium, a która zajmie czwarte miejsce. Mecz odbędzie się w sobotę, 14 lipca na Stadionie Sankt Petersburg Arena. Początek rywalizacji o godzinie 16:00.

Z kolei finał MŚ odbędzie się dzień później, a dokładniej w niedzielę, 15 lipca. To właśnie wtedy poznamy nowego mistrza świata w piłce nożnej. Cztery lata temu miano to uzyskali Niemcy, a wcześniej odpowiednio Hiszpania, Włochy, Brazylia, Francja. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:00.

Mecz o 3. miejsce na mundialu 2018 - kto zagra? 

Mecz o 3. miejsce na mundialu 2018 rozegrają dwie przegrane drużyny w półfinałach MŚ. We wtorek poznaliśmy pierwszy zespół - Belgię, która w 1/2 finału poniosła porażkę w pojedynku z Francją (0:1). Drugą drużynę, która rozegra mecz o 3. miejsce na mundialu 2018, poznaliśmy w środę. Będzie to Anglia, która przegrała w dogrywce z Chorwacją (1:2). 

Transmisja meczu o trzecie miejsce na żywo (Belgia - Anglia) odbędzie się w TVP 1, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

fifa

Przypominamy, że na początku było osiem grup mundialu, po cztery drużyny w każdej (łącznie 32 zespoły). Po rozegranych pojedynkach dwie drużyny z każdej grupy wyszły ze swoich grup i znalazły się w 1/8 finału. Dalej zwycięskie drużyny przeszły do ćwierćfinałów, a potem półfinałów. W końcu najlepsze zespoły znajdą się w finale i zawalczą o tytuł mistrza świata.

RadioZET.pl/JW