Zamknij

Muse w Polsce 2019 - BILETY, miejsce i data koncertu [INFORMACJE]

Redakcja
06.11.2018 12:23
Muse w Polsce 2019 - BILETY, miejsce i data koncertu [INFORMACJE]
fot. DAMIAN KLAMKA/EASTNEWS

Muse w Polsce w 2019 roku - koncert został oficjalnie potwierdzony! Zespół rockowy odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej "Simulation Theory World Tour", która będzie promować najnowszy album Muse. Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie, gdzie i za ile można nabyć wejściówki? Szczegółowe informacje na temat koncertu Muse w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce - można znaleźć poniżej.

Koncert Muse w Polsce 2019 - kiedy muzyczne wydarzenie? Gdzie się odbędzie? Za ile będzie można nabyć wejściówki? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nadchodzącego wydarzenia - cena biletów, data, miejsce.

» Rammnstein w Polsce 2019: bilety, data, miejsce koncertu [INFORMATOR] «

Kiedy i gdzie koncert Muse w Polsce 2019? [DATA, MIEJSCE]

Koncert Muse w Polsce 2019 odbędzie się w sobotę, 22 czerwca. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce na Tauron Arena Kraków (ul. Stanisława Lema 7). Rockowy zespół pochodzący z Anglii odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej "Simulation Theory World Tour", która będzie promować najnowszy album Muse. Płyta zostanie wydana 9 listopada br. przez Warner Bros. Records.

Trasa tego multiplatynowego, rockowego zespołu, który ma na swoim koncie Grammy Awards, wystartuje 22 lutego i będzie miała miejsce na obiektach koncertowych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie. Muse znani są na całym świecie z zapierających dech w piersiach, niesamowitych koncertów na żywo i nadchodząca trasa z pewnością nie będzie wyjątkiem.

Muse w Krakowie 2019: BILETY. Kiedy, gdzie i w jakiej cenie kupić?

Bilety na koncert Muse w Polsce 2019 trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 16 listopada o godzinie 10:00. Przedsprzedaż dla fanów, którzy zamówili w przedsprzedaży płytę Simulation Theory, rozpocznie się we wtorek, 13 listopada o 10:00. Z kolei przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation wystartuje 15 listopada o 10:00. Wszystkie przedsprzedaże zakończą się 15.11 o godzinie 22:00. Wejściówki można kupić na stronie eBilet.pl

Ceny biletów na koncert Muse w Krakowie 2019 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie informacja na ten temat pojawi się w dniu wystartowania przedsprzedaży.

» Bon Jovi w Polsce 2019 - bilety, data i miejsce koncertu [INFORMATOR] «

RadioZET.pl/JW