Zamknij

Na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction"? Pytanie za 75 000 zł [MILIONERZY]

Jolanta Waligóra
21.08.2019 12:40
Na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction"? Pytanie za 75 000 zł [MILIONERZY]
fot. Player.pl

Na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction"? Takie pytanie za 75 000 zł usłyszała jedna z uczestniczek programu "Milionerzy". Odcinek z udziałem gracza będzie można obejrzeć w środę, 21 sierpnia. Poniżej można znaleźć poprawną odpowiedź na pytanie, na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction".

Na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction"? "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu, jej wyjaśnienie oraz informacje dotyczące tego, jak z pytaniem poradziła sobie uczestniczka teleturnieju, zamieszczamy w tym artykule.

Na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction"? [MILIONERZY]

Pytanie za 75 000 zł z "Milionerów", na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction", przysporzyło uczestniczce teleturnieju niemały problem. Naturalnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi:

A - na kolczatce

B - na piesku Dingo

C - na kangurku

D - na misiu koala

Uczestniczka programu "Milionerzy" od razu przyznała, że oglądała film "Pulp Fiction" kilka razy, jednak było to parę lat temu i nie pamięta już takiego drobiazgu jak to, na czym wisiał zegarek Butcha. Gracz jednak nie miał już dostępnych kół ratunkowych, dlatego zdecydował się zaryzykować. Z uwagi na to, że pierwszym skojarzeniem uczestniczki była odpowiedź B, czyli na piesku Dingo, to podążyła za intuicją i zaznaczyła tę odpowiedź.

Milionerzy - na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction"?

Prawidłową odpowiedzią na pytanie z "Milionerów", na czym wisiał zegarek Butcha w "Pulp Fiction", jest odpowiedź C, czyli na kangurku. Uczestniczka programu zaznaczyła zatem błędny wariant i odpadła z dalszej gry o milion.

Haft z ażurowymi kompozycjami w miejscu usuniętej tkaniny został nazwany - Milionerzy

"Pulp Fiction" to amerykański film kryminalny z 1994 roku w reżyserii Quentina Tarantino, oparty na scenariuszu Tarantino i Rogera Avary’ego. Film, w którym występują John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Tim Roth, Ving Rhames i Uma Thurman, opowiada kilka epizodów rozgrywających się w przestępczym Los Angeles. Tytuł filmu nawiązuje do popularnych w połowie XX wieku magazynów i powieści kryminalnych, które charakteryzowały się drastyczną przemocą i błyskotliwymi dialogami.

RadioZET.pl/JW