Zamknij

Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Jolanta Waligóra
24.06.2019 12:58
Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów"
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie, gdy obieramy je z zielonych łupin? - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" sprawiła graczowi niemały problem. Uczestnik teleturnieju przy pytaniu za 1000 zł zdecydował się na użycie koła ratunkowego. Odpowiedź na to, na jaki kolor barwią ręce orzechy włoskie, można znaleźć poniżej.

Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie, gdy obieramy je z zielonych łupin? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" 24.06, które sprawiło uczestnikowi teleturnieju niemały problem, można znaleźć w tym artykule.

Na jaki kolor barwią ręce orzechy włoskie? - Milionerzy [24.06]

Odpowiedź, na jaki kolor barwią ręce orzechy włoskie z "Milionerów" 24.06, uczestnikowi teleturnieju przysporzyła niemały problem. Gracz miał do wyboru cztery warianty:

A - na jaskrawozielony

B - na brązowy

C - na czerwony

D - na niebieski

Pierwszym skojarzeniem gracza była odpowiedź A, czyli na jaskrawozielony. Uczestnik teleturnieju nie był jednak do końca pewien, dlatego zdecydował się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pytanie do publiczności. Zdecydowana większość publiczności, bo aż 73%, zagłosowała na odpowiedź B, czyli na brązowy. Z kolei odpowiedź A obstawiło 24%. Uczestnik teleturnieju posłuchał się publiczności i zdecydował się na pytanie, na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie, gdy obieramy je z zielonych łupin, zaznaczyć odpowiedź B.

Na jaki kolor barwią skórę rąk orzechy włoskie? - ODPOWIEDŹ na pytanie 

Jak wspominaliśmy powyżej, gracz zaznaczył wariant B. Okazało się, że była to poprawna odpowiedź. Orzechy włoskie barwią skórę rąk na kolor brązowy. Uczestnik zdobył zatem gwarantowane 1000 zł i pozostał w grze.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

Co przypomina kształtem wenecki Canal Grande? Odpowiedź na pytanie [MILIONERZY]

RadioZET.pl/JW