Zamknij

Na wspólnej po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki serialu TVN po przerwie? [DATA]

Jolanta Waligóra
26.05.2020 10:45
Na wspólnej 2020 - kiedy nowe odcinki serialu TVN po przerwie? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/TVN Series

Kiedy nowy sezon "Na wspólnej" 2020? Pod koniec maja wyemitowany zostanie ostatni odcinek sezonu serialu, a na widzów czekać będzie wakacyjna przerwa w emisji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy nowe odcinki "Na wspólnej" powrócą w 2020 roku, można znaleźć poniżej.

"Na wspólnej" - kiedy nowe odcinki serialu TVN w 2020 roku? Kiedy serial wróci na antenę po wakacyjnej przerwie? Co warto wiedzieć na ten temat? odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy nowy sezon "Na wspólnej" 2020

Na wspólnej po wakacjach 2020 - kiedy nowy sezon serialu?

Informacje na temat tego, kiedy nowe odcinki "Na wspólnej" 2020, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu polski serial nieustannie cieszy się ogromną popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością oczekują dalszych historii bohaterów.

Ostatni odcinek "Na wspólnej" wyemitowany zostanie pod koniec miesiąca, a dokładniej w czwartek, 28 maja 2020 roku. Finał sezonu tradycyjnie będzie można obejrzeć o godzinie 20:15 w TVN. Po ostatnim odcinku serialu na widzów czekać będzie wakacyjna przerwa w emisji, która potrwa aż do jesieni.

M jak Miłość po wakacjach 2020 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP2 po przerwie? [DATA]

Kiedy nowe odcinki Na wspólnej 2020 po wakacjach? [DATA PREMIERY]

Wiadomo już, że w wakacje aktorzy serialu "Na wspólnej" wrócą na plan, by nakręcić kolejne odcinki nowego sezonu. Oznacza to, że nowe odcinki "Na wspólnej" 2020 - jak już wspominaliśmy powyżej - będzie można oglądać na jesieni. Niestety dokładna data nie została jeszcze ujawniona.

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Na wspólnej" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVN od 27 stycznia 2003. Osią fabuły są losy przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka, którzy jako dorośli ludzie zakładają spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie.

RadioZET.pl/JW