Zamknij

Naczynie z sitkiem. Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 500 złotych

17.06.2020 17:55
Naczynie z sitkiem. Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 500 złotych
fot. Bartosz Krupa / East News

Naczynie z sitkiem. Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 500 złotych.

Naczynie z sitkiem. Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 500 złotych.

Naczynie z sitkiem. [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Naczynie z sitkiem." na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. konewka

B. łyżka cedzakowa

C. maszynka do mięsa

D. prysznic

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe, ponieważ było to pytanie za pierwszy próg, czyli 500 złotych. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Naczynie z sitkiem. [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Naczynie z sitkiem.", to A. Uczestniczka zakończyła grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl