Zamknij

Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...? Pytanie z Milionerów za 2 tys. złotych

Karolina Piotrowska
18.05.2020 17:27
Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...? Pytanie z Milionerów za 2 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 2 tysiące złotych.

Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 2 tysiące złotych.

Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Blue Monday

B. Grey Tuesday

C. Black Friday

D. Brown Sunday

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła skorzystać z jednego z nich, czyli Pół na pół. Pozostały jej do wyboru warianty A. i D., z czego ostatecznie uczestniczka wybrała odpowiedź A.

Co połączyłby tunel pod Cieśniną Beringa? Odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Najbardziej depresyjny dzień w roku to tak zwany...?", to właśnie A. Blue Monday. Uczestniczka wygrała 2000 złotych i mogła kontynuować grę.

Blue Monday, a po polsku nazywany po prostu "Najbardziej depresyjny dzień w roku" to wprowadzone przez Cliffa Arnalla określenie najbardziej depresyjnego dnia w roku, przypadającego jakoby w trzeci poniedziałek stycznia. Do 2011 roku był to poniedziałek ostatniego pełnego tygodnia.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl/KP