Zamknij

Najman vs. Bonus BGC: o której godzinie i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5? [PPV]

Jolanta Waligóra
25.10.2019 14:36
Najman vs. Bonus BGC: o której godzinie i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5? [PPV]
fot. Youtube/FAME MMA

Bonus BGC - Najman to jedna z walk na Fame MMA 5. Długo wyczekiwany pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu dla Marcina Najmana będzie to debiut, a Bonus BGC będzie chciał pokazać się z lepszej strony po przegranym starciu z Taxi Złotówą podczas trzeciej odsłony gali. Informacje na temat tego, kiedy, o której godzinie walka Najman vs. Bonus BGC i gdzie oglądać, można znaleźć poniżej.

Marcin Najman - Bonus BGC: godzina walki - FAME MMA 5. O której oglądać długo wyczekiwane starcie? Kiedy się odbędzie pojedynek i gdzie? Gdzie obejrzeć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy, o której godzinie Najman vs. Bonus BGC i gdzie oglądać online w PPV.

Najman - Bonus BGC: o której godzinie i kiedy walka na Fame MMA 5?

Najman vs. Bonus BGC na Fame MMA 5 - walka została oficjalnie potwierdzona. Długo wyczekiwany pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu dla Marcina Najmana będzie to debiut, a Bonus BGC będzie chciał pokazać się z lepszej strony po przegranym starciu z Taxi Złotówą podczas trzeciej odsłony gali. Walka Bonus BGC - Najman i wyczekiwana gala Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie. 

Fame MMA 5 - KARTA WALK, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [ZAWODNICY]

W związku z tym wiele osób szuka w sieci informacji na temat godziny walki Najman vs. Bonus BGC. Z racji tego, że jest to pojedynek wieczoru, możemy spekulować, że starcie Bonus vs Najman rozpocznie się około godziny 22:30 - 23:00. Wszystko zależeć będzie też od tego, ile trwać będą poprzedzające tę walkę pojedynki. 

Fame MMA 5 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać galę online? [TRANSMISJA 26.10]

Walka Bonus BGC vs. Najman - gdzie oglądać Fame MMA 5? [PPV, ONLINE]

Wielu fanów wydarzenia zastanawia się także, gdzie oglądać walkę Najman - Bonus BGC online. Długo wyczekiwany pojedynek na Fame MMA 5 będzie można obejrzeć odpłatnie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv. Będzie to jedyne oficjalne źródło transmisji z gali Fame MMA 5. 

Dodatkowo relacja z Fame MMA 5 na żywo na sport.radiozet.pl

Bonus BGC nazywany jest "samozwańczym zawodnikiem MMA i celeberytą internetowym" - tak możemy przeczytać o nim na oficjalnej stronie Fame MMA 5. Tak naprawdę nazywa się Piotr Witczak. Wiek Bonusa BGC i data urodzenia to jedne z najczęściej poszukiwanych informacji na jego temat. Według internautów ma on około 30 lat, urodził się w Poznaniu prawdopodobnie w 1989 roku. Wzrost Bonusa BGC to około 180 centymetrów. Niechlubną popularność w internecie zyskał za sprawą utworu "Na Łazarskim rejonie", a także wywiadu dla Pakol TV, który pojawił się w serwisie YouTube.

Bonus BGC - kim jest zawodnik Fame MMA 5? [WIEK, DATA URODZENIA, WZROST]

Marcin Najman urodził się 13 marca 1979 roku w Częstochowie. To polski pięściarz, zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) i kick-boxer, promotor boksu, a także osobowość medialna. Dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu (1998, 1999). W 2001 zadebiutował w boksie zawodowym. W trzech pierwszych walkach poniósł porażkę, potem wygrał 12 pojedynków z rzędu. W 2008 przegrał walkę z Andrzejem Wawrzykiem o międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. W 2016 zdobył tytuł mistrza Europy federacji WKU w kickboxingu.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Najman vs. Bonus BGC?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW