Zamknij

Najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie... - odpowiedź z "Milionerów"

Karolina Piotrowska
26.06.2019 14:24
Najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie... - odpowiedź z "Milionerów"
fot. screen / player.pl

Najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz wyjaśnienie, co oznacza mieszkanie oddane w stanie surowym otwartym, surowym zamkniętym, deweloperskim i "pod klucz" znajdziecie w artykule poniżej.

Najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie...? Odpowiedź na pytanie z "Milionerów" oraz wyjaśnienie, co oznaczają poszczególne odpowiedzi, można znaleźć poniżej.

Do hamowni trafiają... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów" [WYJAŚNIENIE]

Milionerzy - najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie...?

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie... ", . Do wyboru uczestnik miał tradycyjnie cztery warianty:

A. surowym otwartym

B. surowym zamkniętym

C. deweloperskim

D. pod klucz

Uczestnik nie zastanawiał się zbyt długo i szybko wybrał odpowiedź D.

Najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie... ? [ODPOWIEDŹ, WYJAŚNIENIE]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "najmniej do zrobienia mamy w mieszkaniu oddanym w stanie... ?", to właśnie D. Uczestnik wygrał dzięki temu nagrodę gwarantowaną 1000 zł.

Poniżej wyjaśniamy, co oznaczają poszczególne odpowiedzi:

  • surowy otwarty - dom niewykończony i bez instalacji (najkrócej mówiąc, jest to jedynie jego konstrukcja, której dach jest pokryty tymczasowo lub docelowo)
  • surowy zamknięty - stan surowy zamknięty różni się od otwartego jedynie tym, że we wszystkich otworach zewnętrznych są już okna i drzwi
  • deweloperski - w większości przypadków w mieszkaniu w stanie deweloperskim znajdziemy drzwi wejściowe, otynkowane ściany i posadzki wykonane z betonowej wylewki
  • pod klucz - mieszkanie jest wykończone i gotowe do wprowadzenia się (najczęściej nie zawiera jedynie mebli)

Jeśli hak i haker mają ucho, mają też... - odpowiedź na pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/KP