Zamknij

Nakarm psa z OLX - jak to działa, co trzeba zrobić, do kiedy w 2018?

Redakcja
14.12.2018 12:31
Nakarm psa z OLX - jak to działa, co trzeba zrobić, do kiedy w 2018?
fot. SHUTTERSTOCK

Jak nakarmić psa z OLX i do kiedy trwa akcja w 2018? Zasady XI edycji akcji są bardzo proste. Udział w niej może wziąć każdy, kto chce pomóc, a jedynym wymogiem jest pobranie specjalnej aplikacji OLX na swój smatfon. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

Nakarm psa z OLX 2018 - jak to działa? Co trzeba zrobić, żeby nakarmić psa ze schroniska? Czy można to zrobić tylko przez aplikację OLX? Do kiedy trwa akcja? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Nakarm psa z OLX - jak to działa, co trzeba zrobić? [ZASADY]

Jak nakarmić psa z OLX? Zasady akcji są bardzo proste. Na początku należy pobrać aplikację mobilną OLX na swojego smartfona (dostępna zarówno na systemy Android, jak i iOS). Następnie wybieramy psa, którego chcemy nakarmić. Poprzez kliknięcie w zdjęcie czworonoga otworzy nam się jego "profil", gdzie znajdziemy nie tylko specjalną opcję "nakarm psa", ale i opis zwierzaka z adresem schroniska, w którym obecnie się znajduje. 

oki

Klikanie w kość "nakarm psa" powoduje jej stopniowe wypełnienie kolorem. Całkowite wypełnienie kości wymaga 5 tysięcy kliknięć użytkowników aplikacji. Co istotne - w ciągu doby można tylko raz dziennie nakarmić czworonoga. Po zakończeniu akcji nakarm psa z OLX organizator sfinansuje zakup pożywienia dla tych zwierząt, przy których cała kość zapełni się kolorem. Taki czworonóg otrzyma 20 kg suchej karmy. 

W sprawie adopcji czy też jakiejkolwiek innej formy dodatkowego wsparcia dla zwierząt należy się kontaktować bezpośrednio ze schroniskami.

OLX: nakarm psa 2018 - do kiedy trwa akcja?

Do kiedy akcja nakarm psa z OLX 2018? Akcja rozpoczęła się we wtorek, 11 grudnia, a zakończy się w czwartek, 20 grudnia o godzinie 12:00. To właśnie wtedy organizator sprawdzi ilość kliknięć i przekaże karmę dla tych psów, przy których cała kość będzie wypełniona kolorem.

RadioZET.pl/JW