Zamknij

Nasza planeta: o czym jest nowy serial Netflix? [DATA PREMIERY, OBSADA, FABUŁA]

Paweł Żurek
21.03.2019 15:06
Nasza planeta : o czym jest nowy serial Netflix? [DATA PREMIERY, OBSADA, FABUŁA]
fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Nasza planeta to kolejna nowość od Netflixa, którą niebawem będzie można obejrzeć na platformie internetowej. Produkcja będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na to, że kręcono ją przy użyciu nowoczesnych kamer. Okazało się bowiem, że lektorem w Naszej planecie będzie Krystyna Czubówna. Poniżej znajdziecie więcej informacji o serialu Netflixa.

Nasza planeta: o czym jest nowy serial Netflixa? Kto w nim zagra? Jaka będzie obsada Naszej planety? Kiedy odbędzie się premiera Naszej planety? Czekacie na serial o Ziemi, w którym usłyszymy głos Krystyny Czubówny? U nas znajdziecie o nim więcej informacji.

>>  Netflix: nowości MARZEC 2019 - nowe seriale i filmy

Nasza planeta: o czym jest nowy serial Netflixa? [FABUŁA]

Nasza planeta, nowy serial Netflixa, będzie opowiadał o niezwykłych i niespotykanych siedliskach przyrodniczych na terenie Ziemi. Zdjęcia do produkcji powstawały w 50 krajach na 6 kontynentach przez ponad trzy i pół tysiąca dni zdjęciowych. Używano do nich najnowocześniejszych na świecie kamer o rozdzielczości 4K.

>>  "Sto lat samotności" - Netflix: kiedy premiera serialu i o czym będzie?

Nasza planeta:  premiera serialu Netflixa. Ile będzie miał odcinków?

Na Naszą planetę, nową produkcję Netflixa, czeka wielu fanów filmów przyrodniczych. Dobra wiadomość dla nich jest taka, że już 5 kwietnia 2019 roku będą już mogli obejrzeć nowatorski serial. Serial Nasza planeta ma łącznie 8 odcinków.

>>  13 powodów - sezon 3. Kiedy? Oto pierwsze szczegóły

Nasza planeta: Krystyna Czubówna

Krystyna Czubówna będzie lektorem w Naszej planecie – taką informację podali producenci serialu.  Nasza planeta będzie dostępna w 10 wersjach językowych. Producenci serialu podali już nazwiska kilku lektorów, którzy „podłożą” głos pod najnowszy serial Netflixa: będzie to właśnie Krystyna Czubówna, ale także  Penelope Cruz, Salma Hayek, czy światowej sławy przyrodnik sir David Attenborough.

RadioZET.pl/PZ