Zamknij

Natalia Dawidowska - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
14.09.2019 11:17
Natalia Dawidowska - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Natalia Dawidowska? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września będziemy mogli oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czyli kim jest Natalia Dawidowska, ile ma lat i co o niej wiemy.

Kim jest Natalia Dawidowska? Big Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z uczestniczek, która weszła do domu Wielkiego Brata - Natalia Dawidowska. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i jak znalazła się w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Natalia Dawidowska - Big Brother 2: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Natalia Dawidowska ma 29 lat i pochodzi z miejscowości Rumia. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Natalia Dawidowska: co jeszcze o niej wiemy?

Natalia Dawidowska, uczestniczka Big Brothera 2 w wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP