Zamknij

Natalia Kawalec - kim jest finalistka The Voice Kids 2020? [WIEK, INSTAGRAM]

Karolina Piotrowska
22.02.2020 18:00
Natalia Kawalec - kim jest finalistka The Voice Kids 2020? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. Youtube / The Voice Kids Polska

Kim jest Natalia Kawalec? Wiek i inne informacje o jednej z finalistek "The Voice Kids" zebraliśmy w poniższym artykule. Zamieszczamy również szczegóły dotyczące jej działalności w mediach społecznościowych, m.in. Instagram Natalii Kawalec.

Natalia Kawalec - kim jest finalistka The Voice Kids? Wiek, Instagram i inne - sprawdzamy najważniejsze informacje o jednej z finalistek programu TVP, która powalczy o zwycięstwo.

The Voice Kids 3: finał programu już w sobotę. Kto wystąpi? [FINALIŚCI]

Kim jest Natalia Kawalec? [WIEK, INSTAGRAM]

Wiele osób szuka informacji o tym, ile lat ma Natalia Kawalec, uczestniczka i finalistka "The Voice Kids". Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu, Natalia Kawalec ma 15 lat. Urodziła się i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Z występów na różnego rodzaju uroczystościach Natalia bardzo dobrze znana jest Polonii w Chicago. Nastolatka sama komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Akompaniuje sobie też często na fortepianie. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania, z muzyką też wiąże swoją przyszłość.

Na Instagramie Natalia Kawalec prowadzi swoje konto jako @nataliakawalec_, gdzie obserwuje ją ponad 6,5 tysiąca użytkowników.

The Voice Kids 3: Natalia Kawalec śpiewa hit Billie EIlish. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Natalia Kawalec - The Voice Kids 3

W 2020 roku Natalia Kawalec wzięła udział w 3. edycji programu TVP "The Voice Kids". Po przesłuchaniach w ciemno, gdzie wykonała piosenkę Adele "All I Ask" uczestniczka wybrała drużynę Cleo. Poniżej zamieszczamy nagranie jej pierwszego występu.

The Voice Kids - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

Finał "The Voice Kids 3" odbędzie się w sobotę, 22 lutego. Ostatni odcinek programu zostanie wyemitowany o godzinie 20.00. Trenerzy: Dawid Kwiatkowski, Cleo i Tomson & Baron wybrali po trzech najlepszych uczestników ze swoich drużyn. Ostatecznie tylko trzech z nich powalczy w ostatnim etapie o nagrodę główną, którą jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł

RadioZET.pl/KP