Zamknij

Natalia Nienałtowska - Big Brother: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Jolanta Waligóra
14.10.2019 10:48
Natalia Nienałtowska - Big Brother: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?
fot. Instagram/bigbrother.tvn7

Kim jest Natalia Nienałtowska? Nowa uczestniczka 2. edycji programu "Big Brother" wejdzie do Domu Wielkiego Brata w poniedziałek 14 października podczas odcinka specjalnego. Wiele osób może kojarzyć ją przede wszystkim z występu w "Top Model". Sprawdzamy, kim jest Natalia Nienałtowska, ile ma lat, ile ma wzrostu i co warto wiedzieć o nowej uczestniczce show.

Kim jest Natalia Nienałtowska? Wiek, wzrost, chłopak, Instagram, "Top Model", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowej uczestniczki programu "Big Brother", można znaleźć poniżej.

Natalia Nienałtowska - Big Brother 2: kim jest uczestniczka programu?

"Big Brother" nie przestaje zaskakiwać. Wszystkich uczestników drugiej edycji programu poznaliśmy podczas pierwszego odcinka na żywo - 13 września. Jak się jednak okazuje, na tym nie koniec. W niedzielę 13 października pojawiła się oficjalna informacja na temat pojawienia się nowych uczestników. To pierwsza taka sytuacja w drugiej edycji show. Wiadomo, że do Domu Wielkiego Brata wejdą kolejne dwie uczestniczki, tj. Natalia Nienałtowska oraz Ewa Kępys. Dziewczyny pojawią się w show w poniedziałek 14 października podczas odcinka specjalnego.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Natalia Nienałtowska z Big Brothera - kim jest uczestniczka? [WIEK, INSTAGRAM]

Natalii Nienałtowskiej z "Big Brothera 2" na razie niewiele wiadomo. Jak czytamy na jej profilu na Facebooku - nowa uczestniczka show urodziła się 8 marca 1996, czyli w 2019 roku skończyła 23 lata. Blondynka wychowała się w Polsce, a później zamieszkała w Australii. Wiele widzów może kojarzyć ją z programu "Top Model". Do show TVN zgłosiła się razem ze swoim chłopakiem Michałem Szerem, z którym jest do dziś. Przylecieli na casting specjalnie z Australii. Oboje zawodowo pływają. Niestety Natalii Nienałtowskiej nie udało się dostać do domu modelek i modeli.

W wywiadzie dla Glamour w 2018 roku zapytana o to, czy Australia jest miejscem, w którym chciałaby spędzić resztę swojego życia, odpowiedziała: Uwielbiam Australię! Kiedy codziennie wychodzę z domu i nie mogę uwierzyć, że naprawdę tutaj mieszkam. Wszystko jest jak z bajki. Czas pokaże, nie wszystko zależy ode mnie.

Uczestniczka "Big Brothera 2" Natalia Nienałtowska aktywna jest w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie o nazwie: natalianien, obserwuje ponad 73 tys. osób. 

RadioZET.pl/JW