Zamknij

Natalia Oreiro - wiek, piosenki, Instagram: jak teraz wygląda i co zaśpiewa w Zakopanem?

Karolina Piotrowska
31.12.2019 12:24
Natalia Oreiro - wiek, piosenki, Instagram: jak teraz wygląda i co zaśpiewa w Zakopanem?
fot. Youtube / OreiroVEVO

Natalia Oreiro w Zakopanem wystąpi jeszcze w 2019 roku podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem ZET. Sprawdzamy, kim jest Natalia Oreiro, wiek, piosenki, Instagram oraz skąd jest znana i jak teraz wygląda.

Natalia Oreiro - wiek, piosenki, Instagram: jak teraz wygląda i co zaśpiewa w Zakopanem? Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o artystce, która jeszcze w 2019 roku wystąpi w Polsce podczas Sylwestra Marzeń.

Cambio Dolor - tekst i tłumaczenie po polsku piosenki Natalii Oreiro

Kim jest Natalia Oreiro? [WIEK, INSTAGRAM, TERAZ]

Natalia Oreiro tak naprawdę nazywa się Natalia Marisa Oreiro Iglesias de Mollo i ma 42 lata. Urodziła się 19 maja 1977 w Montevideo (największe miasto, stolica oraz główny port Urugwaju). Jest urugwajską aktorką, piosenkarką i projektantką mody.

Jest córką Mabel i Carlosa Oreiro. Ma siostrę Adrianę. W grudniu 2001 wyszła za mąż za Ricardo Mollo, z którym ma syna Merlína (ur. 26 stycznia 2012).

W wieku ośmiu lat zaczęła pobierać lekcje aktorstwa. Między dwunastym a szesnastym rokiem życia wystąpiła w około trzydziestu reklamach marek, takich jak m.in.: O.B., Coca-Cola czy Johnson & Johnson. W wieku 17 lat podjęła decyzję o ostatecznej przeprowadzce z rodzinnego Montevideo. W początkach jej drogi aktorskiej pomógł jej Alejandro Romay, ówczesny właściciel Canal 9.

W 1998 roku dostała główną rolę Milagros w serialu "Zbuntowany anioł", w którym zagrała u boku Facundo Arany. Za rolę w telenoweli w 1999 została nominowana do nagrody Martin Fierro. W tym czasie wydała też debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu "Natalia Oreiro", który promowany był przez pięć singli.

Łącznie zagrała w 14 telenowelach, w 4 serialach, w wielu filmach i innych produkcjach. Wydała 4 albumy studyjne i 14 singli.

Wiele osób szuka informacji o tym, jak wygląda teraz Natalia Oreiro. Na Instagramie i Facebooku możemy znaleźć wiele zdjęć, m.in. na jej oficjalnym profilu.

Natalia Oreiro kolejną gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką i Radiem ZET w Zakopanem

Piosenki Natalii Oreiro - Sylwester Marzeń w Zakopanem: co zaśpiewa?

W 2019 roku Natalia Oreiro w Zakopanem podczas Sylwestra Marzeń wykona między innymi jedną z najpopularniejszych piosenek, czyli "Cambio Dolor". Jest to jej trzeci singel, który pochodzi z pierwszego albumu "Natalia Oreiro" wydanego w 1998 roku. Utwór był motywem przewodnim telenoweli "Zbuntowany anioł", w której Oreiro zagrała główną rolę. Singel "Cambio Dolor" dzięki temu stał się największym jak dotąd przebojem Natalii Oreiro. Łącznie do tej pory sprzedała na całym świecie ponad 11 mln egzemplarzy płyt.

Natalia Oreiro w Polsce wystąpi już po raz czwarty. Wcześniej urugwajska aktorka i piosenkarka odwiedziła nasz kraj w 2000 i 2013 roku, a także w 2002, kiedy również występowała podczas imprezy sylwestrowej TVP.

W trakcie Sylwestra Marzeń, oprócz Natalii Oreiro, wystąpią się też m.in. Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Zenek Martyniuk, Gromee czy zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 - Viki Gabor. Więcej szczegółów można znaleźć m.in. w poniższym artykule:

Sylwester Marzeń z Dwójką i Radiem ZET 2019/2020: kto wystąpi w Zakopanem? [LISTA ARTYSTÓW]

RadioZET.pl/KP