Zamknij

Natalia Szroeder - wiek, wzrost, partner, piosenki. Kim jest prowadząca "The Four. Bitwa o sławę"?

Jolanta Waligóra
10.02.2020 13:25
Natalia Szroeder - wiek, wzrost, partner, piosenki. Kim jest prowadząca "The Four. Bitwa o sławę"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Natalia Szroeder to prowadząca nowy program "The Four. Bitwa o sławę" w Telewizji Polsat. Jest piosenkarką, która na swoim koncie ma m.in. takie przeboje jak "Nie oglądam się" czy "Nie pytaj jak". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Natalia Szroeder, jej wiek, wzrost, partner, piosenki itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Natalia Szroeder? Wiek, wzrost, partner, Quebonafide, piosenki, film, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącej program "The Four. Bitwa o sławę", można znaleźć w tym artykule.

Natalia Szroeder z The Four. Bitwa o sławę - kim jest prowadząca program?

Natalia Szroeder urodziła się w Bytowie, a wychowała na wsi Parchowo. Pochodzi z artystycznej rodziny - matka piosenkarki występuje w zespole ludowym, ojciec jest założycielem teatru Dialogus, a troje jej rodzeństwa tworzą zespół Rusland Trio.

Natalia Szroeder w dzieciństwie wystąpiła w audycji programu "Od przedszkola do Opola". W 2011 roku natomiast została laureatką jednego z odcinków "Szansa na sukces", w którym zaśpiewała utwór Maryli Rodowicz "Cicha woda". 

Artystka na swoim koncie ma wiele muzycznych przebojów. Wśród piosenek Natalii Szroeder wymienić można m.in. "Nie oglądam się", "Nie pytaj jak", "Zamienię Cię", "Parasole", "Nie mów nic", "Wszystkiego Na Raz", "Teraz Ty" czy "Powietrze". 

Natalia Szroeder była uczestniczką również programów rozrywkowych, tj. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz "Taniec z Gwiazdami", gdzie występując w parze z Janem Kliementem, zwyciężyła program. Co więcej, artystka zagrała także w filmie. Natalia Szroeder w produkcji "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" wcieliła się w Magdę, żonę głównego bohatera.

„The Four – Bitwa o sławę”: kiedy premiera, o co chodzi w nowym programie, kto wystąpi? [JURY, POLSAT]

Natalia Szroeder - wiek, wzrost, partner, Quebonafide, Instagram

Wiele osób poszukuje także informacji o wieku Natalii Szroeder oraz wzroście piosenkarki. Prowadząca program "The Four. Bitwa o sławę" urodziła się 20 kwietnia 1995 roku, więc w 2020 skończy 25 lat. Ma około 165 cm wzrostu. 

Partnerem Natalii Szroeder od ponad dwóch lat jest raper Quebonafide. Para jednak bardzo dba o swoje życie prywatne i niechętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w sieci.

Natalia Szroeder na Instagramie figuruje pod nazwą: natalia_szroeder. Obecnie obserwuje ją ponad 317 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW