Zamknij

Natalia Wróbel - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka programu?

Karolina Piotrowska
24.03.2019 20:30
Natalia Wróbel - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka programu?
fot. Piotr Molecki/East News

Kim jest Natalia Wróbel? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czym się zajmuje i kim jest Natalia Wróbel.

Kim jest Natalia Wróbel? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. Razem z premierą, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników i uczestniczki. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z nich, czyli kim jest Natalia Wróbel, ile ma lat, czym się zajmuje i inne informacje na jej temat.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Natalia Wróbel - Big Brother 2019: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Natalia Wróbel ma 21 lat i pochodzi z Bytomia. Już na początku swojego występu w programie przyznała, że chciałaby zostać celebrytką, ponieważ podoba jej się ich styl życia.

- Bardzo lubię czuć się wolna, ale wolna do tego stopnia, że można powiedzieć - nie uznaję praktycznie żadnych zasad. Odkąd miałam 12 lat nigdy nikogo nie słuchałam i wolę uczyć się na własnych błędach. - w taki sposób przedstawiła się Natalia Wróbel.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Natalia Wróbel: co jeszcze o niej wiemy?

Natalia Wróbel w wieku 18 lat wyjechała do Włoch, a następnie przeprowadziła się do Szwajcarii. Tam poznała - jak przyznaje - "miłość swojego życia", czyli swojego obecnego partnera.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Big Brother 2019: Natalia Wróbel odpadła z programu 24.03

24 marca widzowie zdecydowali, kto odpadł z Big Brothera 2019. Natalia Wróbel opuściła Dom Wielkiego Brata jako pierwsza uczestniczka w trakcie tej edycji. Głosami widzów przegrała z Maciejem Borowiczem.

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP