Zamknij

Netflix - jak włączyć napisy i jak włączyć lektora na Netflixie? [INSTRUKCJA]

Jolanta Waligóra
01.04.2020 10:58
Netflix - jak włączyć napisy i jak włączyć lektora na Netflixie? [INSTRUKCJA]
fot. PIXABAY

Jak włączyć napisy na Netflixie? Temat ten poruszany jest przez wiele osób, a przede wszystkim przez wszystkich tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z tym serwisem i nie wiedzą jeszcze, jak włączyć napisy na Netflixie i jak włączyć lektora w filmach, serialach i programach na portalu. Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

Netflix - jak włączyć napisy na Netflixie? Jak włączyć lektora w serwisie? Jak to zrobić krok po kroku? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jak włączyć napisy na Netflixie 2020.

Jak włączyć napisy na Netflix?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, jak włączyć napisy na Netflixie. Temat ten poruszany jest przede wszystkim przez te osoby, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z tym serwisem i nie wiedzą jeszcze, jak włączyć napisy na Netflixie 2020 w filmach, serialach i programach na portalu.

Włączenie napisów na Netflixie jest bardzo proste. Na początku należy oczywiście zalogować się na swoje konto i wybrać interesujący nas film, serial lub program, który dostępny jest na tej popularnej platformie. Następnie - gdy obraz zacznie nam się już odtwarzać - należy w prawym dolnym rogu ekranu wybrać drugą ikonę od prawej strony (ikona ta przypomina dymek konwersacji). Po kliknięciu w tę opcję otworzy nam się mała tabelka - po lewej stronie "Dźwięk", a po prawej "Napisy".

Jeśli zatem chcemy włączyć napisy na Netflix, należy pod kolumną "Napisy" wybrać interesującą nas opcję, tj. czy chcemy napisy w języku polskim, czy - o ile jest taka możliwość - w innym. W ten sposób można także wyłączyć napisy na Netflixie.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Netflix - jak włączyć lektora?

Jak włączyć lektora na Netflix? To bardzo proste i podobne do działania, o którym wspominaliśmy powyżej.

Na początku należy zalogować się na swoje konto i wybrać interesujący nas film, serial lub program. Następnie - gdy obraz zacznie nam się już odtwarzać - należy w prawym dolnym rogu ekranu wybrać drugą ikonę od prawej strony (ikona ta przypomina dymek konwersacji). Po kliknięciu w tę opcję otworzy nam się mała tabelka - po lewej stronie "Dźwięk", a po prawej "Napisy".

Jeśli zatem chcemy włączyć lektora na Netflix, należy pod kolumną "Dźwięk" wybrać interesującą nas opcję, tj. czy chcemy dźwięk oryginalny, czy polski, czy jeszcze inny.

Zagłosuj

Korzystasz z Netflixa?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że Netflix jest dostępny w ponad 190 krajach na całym świecie i zapewnia dostęp do filmów, seriali oraz programów. W serwisie można obejrzeć zarówno produkcje z gatunku dokument, dramat, jak i komedie czy thrillery. Co warto podkreślić, im użytkownik więcej ogląda, tym lepiej Netflix może dopasować filmy, seriale i programy do jego preferencji. Dodatkowo można także pobrać swoje ulubione seriale na urządzenia przenośne z systemem iOS lub Android oraz na urządzenia z aplikacją dla systemu Windows 10. Pobrane tytuły można oglądać poza domem, bez połączenia z internetem.

RadioZET.pl/JW