Zamknij

Nicki Minaj w Polsce 2019: BILETY na koncert - cena. Kiedy i gdzie kupić?

Redakcja
12.06.2018 11:01
Nicki Minaj w Polsce 2019: BILETY na koncert - cena. Kiedy i gdzie kupić?
fot. APX/Starface/STARFACE PHOTO/EASTNEWS

Nicki Minaj w Polsce w 2019 roku wystąpi razem z raperem Future! Będzie to pierwszy koncert artystki w naszym kraju. Mimo że termin wydarzenia może wydawać się jeszcze odległy, to w wejściówki warto zaopatrzyć się z dużym wyprzedzeniem. Z pewnością bilety na koncert Nicki Minaj w Łodzi 2019, jak przy podobnych imprezach, rozejdą się w błyskawicznym tempie. Sprawdzamy kiedy, gdzie i za ile można nabyć wejściówki.

Nicki Minaj i Future w Polsce 2019: BILETY. Kiedy, gdzie i za ile kupić wejściówki? Sprawdzamy ceny biletów na koncert Nicki Minaj w Łodzi w 2019 roku.

» Nicki Minaj i Future po raz pierwszy w Polsce. Wystąpią w Łodzi! «

Nicki Minaj w Polsce 2019: BILETY. Gdzie i kiedy kupić wejściówki na koncert?

Nicki Minaj w Polsce w 2019 roku wystąpi po raz pierwszy. Artystka da koncert w przyszłym roku - 24 lutego (niedziela) w Atlas Arena w Łodzi. Na scenie pojawi się razem z popularnym raperem Future. Duet przyjedzie do Polski w ramach wspólnej trasy koncertowej "The Nickihndrxx Tour". 

- Trasa obejmie 50 największych hal świata, w tym Toronto, Nowy Jork, Los Angeles, Monachium, Paryż, Londyn i co najważniejsze na tej liście jest także Łódź! - podkreśla Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Bilety na Nicki Minaj w Polsce 2019 z pewnością rozejdą się w błyskawicznym tempie, dlatego warto je nabyć z dużym wyprzedzeniem. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się w piątek, 15 czerwca o godzinie 10:00. Bilety na koncert Nicki Minaj w Łodzi będzie można zakupić za pośrednictwem stron: bilety.imprezyprestige.com oraz eBilet.pl. Dodatkowo wejściówki będzie można nabyć także w sklepach salonów Empik na terenie całego kraju.

Bilety na Nicki Minaj w Polsce 2019 - cena. Za ile wejściówki?

Fani amerykańskiej artystki muszą uzbroić się w cierpliwość. Ceny biletów na Nicki Minaj w Polsce 2019 nie są jeszcze podane. Wiadomo jednak, że do sprzedaży, oprócz standardowych wejściówek, trafią także pakiety VIP, których ilość jest ograniczona. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco. Jeśli tylko pojawią się informacje dotyczące cen biletów na koncert Nicki Minaj i Future w Łodzi, zamieścimy je w tym miejscu.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Nicki Minaj i Future w Łodzi?

Liczba głosów:

Nicki Minaj to amerykańska raperka i zdobywczyni prestiżowych nagród znana z energicznych występów. Jej największe przeboje to m.in. "Anaconda", "Chun-Li" czy "Starships". Podczas trasy koncertowej" The Nickihndrxx Tour" artystka będzie promować swój najnowszy album "Queen", który ukaże się 10 sierpnia. Z kolei Future to raper znany m.in. z takich utwór jak "Mask Off" oraz "Low Life". Aktualnie promuje swój najnowszy projekt „Superfly”.

RadioZET.pl/JW