Zamknij

Nicole Bogdanowicz - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 11"? [WIEK, WZROST, PARTNER]

02.09.2020 12:19
Nicole Bogdanowicz - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 11"? [WIEK, WZROST]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Nicole Bogdanowicz to uczestniczka 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Jest aktorką, której największą popularność przyniosła rola w polskim serialu obyczajowym "Przyjaciółki". Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Nicole Bogdanowicz, ile ma wzrostu, ile ma lat, w jakich filmach grała, można znaleźć poniżej. 

Kim jest Nicole Bogdanowicz? Rodzice, Instagram, wzrost, wiek, chłopak, filmy, rodzeństwo, "Przyjaciółki", życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", można znaleźć w tym artykule.

Nicole Bogdanowicz z Tańca z Gwiazdami 11 - kim jest uczestniczka programu?

Nicole Bogdanowicz, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami 11" jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego w Warszawie. Aktorka uczęszcza do Warszawskiej Szkoły Filmowej (wydział produkcji filmowej). 

Aktorka na swoim koncie ma kilka - najczęściej epizodycznych - ról. Zagrała m.in. w takich produkcjach jak "Baby Bump", "Po prostu przyjaźń", "Na sygnale", "Na dobre i na złe", "Ślad", "Lekarze na start", "W rytmie serca" czy "Komisarz Alex". Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej jednak rola w polskim serialu obyczajowym "Przyjaciółki". Nicole Bogdanowicz od kilku lat wciela się tam w Julkę, córkę Anny Strzeleckiej.

Nicole Bogdanowicz może pochwalić się również wieloma umiejętnościami, tj. judo, jazda konna, patent sternika motorowodnego, uprawnienia młodszego ratownika WOPR, pływanie oraz znajomość języka angielskiego.

Nicole Bogdanowicz w "Tańcu z Gwiazdami 11" wystąpi w parze z Tomaszem Barańskim. Para rwalizować będzie z Anną Karwan, Tomaszem Oświecińskim, Bogdanem Kalusem, Sylwester Wilk, Edytą Zając, Marcinem Bosakiem, Julią Wieniawą, Mikołajem Jędruszczakiem, Mileną Rostkowską-Galant oraz Sylwią Lipką.

Taniec z Gwiazdami 11 - PARY. Kto z kim zatańczy w jedenastej edycji show? [UCZESTNICY 2020]

Nicole Bogdanowicz - wzrost, wiek, Instagram, życie prywatne

Wielu fanów aktorki szuka w sieci informacji na temat wzrostu Nicole Bogdanowicz. Dziewczyna mierzy około 166 cm. Także wiek Nicole Bogdanowicz poszukiwany jest przez wiele osób. Aktorka urodziła się w 1998 roku, więc w 2020 skończy 22 lata. 

Uczestniczka show stara się chronić swoją prywatność. Nie wiadomo zatem, czy aktorka się z kimś spotyka lub czy obecnie jest w związku.

Nicole Bogdanowicz na Instagramie figuruje pod nazwą: nicole.bogdanowicz. Obecnie aktorkę obserwuje ponad 46 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW